Aizvērt

Tirgo emocijas

2019. gada 12. novembrī, 00:00
Raksta autors: Kārlis Komarovskis
Tirgo emocijas
Igors Verners priecājas arī tad, ja viņa dizaina lietu veikalā "KUULD" cilvēks patīkami pavadījis laiku, pat neko nenopērkot.
Foto: Kārlis Komarovskis
Konkursa "Kuldīgas novada uzņēmēju un amatnieku gada balva" kategorijā "Tūrisma uzņēmējs" pieteiktā SIA "KUULD" ir dāvanu un suvenīru tirgotava, kā arī veikals māksliniekiem un amatniekiem, kurā darbojas Igors Verners ar sievu Sandu Svenču-Verneri.
Tajā var iegādāties dizaina lietas, sākot ar skaistu Kuldīgas pastkarti un oriģināliem suvenīriem, beidzot ar porcelāna traukiem, tekstila un ādas izstrādājumiem.

„Gribējās darīt kaut ko pašiem. Vieglākais būtu šīs telpas izīrēt citam, bet izvēlējāmies riskanto un darbietilpīgo variantu. Tas dod gandarījumu,” tā ideju par veikala izveidi 2018. gadā izklāsta S.Svenča-Vernere.

I.Verners iezīmē ikdienas motivāciju: „Kad draugi jautā, ko es pārdodu, atbildu, ka tirgoju emocijas. Tas ir tik patīkami, ka cilvēks ienāk un izbauda veikala atmosfēru. Es saku: „Varat arī neko nepirkt. Nolieciet somu, mēteli, pavadiet šeit laiku!” Un, ja cilvēks iziet smaidīgs un apmierināts, man tas ir pats galvenais.”
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Novadu reforma, no 119 izveidojot 42 pašvaldības:
veicinās reģionālo attīstību
neko nemainīs
sanaidos cilvēkus
sen bija vajadzīga
ietaupīs naudu
apvienos resursus
ir piekāpšanās lielajām pilsētām
vēl vairāk iztukšos laukus
nav pārdomāta līdz galam
Kurzemnieks Horoskopi