Aizvērt

Sabiedriskā apspriešana Gudeniekos

2014. gada 24. aprīlī, 12:22
Raksta autors: Dina Poriņa
Sabiedriskā apspriešana Gudeniekos
Foto: Juris Lipsnis
25. aprīlī 13.00 Gudenieku pagasta pārvaldē notiks sabiedriskā apspriešana par naftas komerciālo ieguvi, ko sāks SIA "Baltic Oil Management" (BOM).

Apspriešanu rīko uzņēmums, jo tas paredzējis Kūlās, Adzēs, Pūros, Brumaņos, Pupājos un Sermuļos sākt ogļūdeņražu ieguvi komerciālos nolūkos. Vides pārraudzības valsts birojs (VPVB) 2012. gada 15. oktobrī pieņēmis lēmumu nr. 510 par ietekmes uz vidi novērtējuma procedūru. Bet Ekonomikas ministrija 2013. gada 6. novembrī izdevusi licenci ogļūdeņražu izpētei un ieguvei nr. 1.

Tā paredz pašreizējo urbumu ekspluatāciju un jaunu urbumu ierīkošanu, urbšanas iekārtas, sūkņa un tā pievadu izmantošanu.

Plašāku informāciju var iegūt mājas lapā www.balticoilmanagement.lv, VPVB mājas lapā www.vpvb.gov.lv, Gudenieku pagasta pārvaldē un Kuldīgas novada domē. Priekšlikumus var iesniegt līdz 6. maijam VPVB, Rūpniecības ielā 23, Rīgā, LV – 1045, tālr. 67321173.

Līdz šim BOM nodarbojās ar eksperimentālo ieguvi. No komerciālās ieguves ienākumi paredzēti arī pašvaldībai.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Cik, jūsuprāt, ilgi vajadzētu strādāt vadošā amatā valsts (pašvaldību) iestādē?
Ne vairāk kā 5 gadus.
Ne vairāk kā 10 gadus.
Visu mūžu.
Tas atkarīgs no veselības stāvokļa.
Tas atkarīgs no darbības veida.
Laikam nav nozīmes.
Nezinu.
Kurzemnieks Horoskopi