Aizvērt

Zelta medaļa – labs sākums attīstībai

2014. gada 13. maijā, 15:36
Raksta autors: Iveta Grīniņa
Zelta medaļa – labs sākums attīstībai
Foto: Aivars Vētrājs
Uzņēmuma Alias products auksti kūpinātā 100% strausu gaļas desa saņēmusi augstāko novērtējumu pirmajā Starptautiskajā gaļas un desu festivālā, kas notika Valkas un Valgas robežtirgus svētkos pagājušās nedēļas nogalē.

SIA Alias products pērn maijā dibinājuši Guntis Liekniņš un Agnese Buka, bet partneris ir Pēteris Gobzemis, viens no strausu audzētājiem Snēpeles pagasta Norniekos. A.Buka uzsver, ka gaļas izstrādājumus un desas vērtējusi stingra šefpavāru žūrija, tostarp restorāna Kaļķu vārti šefpavārs Raimonds Zommers.
„Mūsu niša ir delikatešu jeb ekskluzīvo gaļas gardumu ražošana. Tās apjoms ir no pieciem līdz septiņiem putniem mēnesī. Delikatešu nišai tas ir optimāls pagaidām, kamēr neesam daudzās tirdzniecības vietās. Tirgojamies Kalnciema kvartālā un Berga bazārā, bet sāktas sarunas arī par citām vietām, kur mūsu produkciju jau gaida. Ļoti labs partneris ir restorāns International SV, ir interese arī no citiem. Šobrīd pietrūkst ražošanas jaudas, lai apmierinātu visu pieprasījumu. No vienas puses, tas ir labi, no otras – liek paplašināt sortimentu citā virzienā. Ražojam vītinātas jaunlopa gaļas desas un nedaudz karsti kūpinātu desu, plānojam truša gaļas pārstrādi. Strausu gaļas nepietiek, to mums piegādā Nornieki. Pagaidām savas ražotnes mums nav, bet nākotnē būs. Produkciju ražot uzticam atzītam pārtikas uzņēmumam Kurzemē. Sevi redzam delikatešu tirgū un gribam kvalitātes latiņu noturēt tik augstu, lai piedāvātu desas ar īstas gaļas garšu. Gribam būt pārliecināti par gaļas kvalitāti, par to, kur lops audzis, kādās ganībās ganījies. Mūsu klientiem svarīgi redzēt, no kurienes produkts nācis,” uzsver Agnese.
Kuldīgā Alias products produkciju nopirkt nevar. „Ticam, ka arī te būtu cilvēki, kuri prastu šos gardumus novērtēt, taču šobrīd nepietiek apjoma. Cenšamies tirgu pat nepaplašināt, lai varam izpildīt saistības pret partneriem.”
A.Buka piebilda, ka produkcijas zīmols ir Baudi!: „Aicinām cilvēkus baudīt laiku, baudīt vienam otra sabiedrību un dzīvi, baudīt arī gardus ēdienus.” 

Attēlā: Pirmā godalga SIA Alias products strausu gaļas desai ir zelta medaļa, priecājas uzņēmuma pārstāve Agnese Buka.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Tas, ka bankas pārtrauc ierasto kodu karšu izmantošanu, man
liekas normāli
sagādā problēmas
patīk, jo jau sen lietoju Smart-ID
patīk, jo lietoju kodu kalkulatoru
vienalga, jo banku pakalpojumus internetā neizmantoju
Kurzemnieks Horoskopi