Aizvērt

„Arī lauku cilvēks ir pelnījis”

2014. gada 15. maijā, 16:09
Raksta autors: Inguna Spuleniece
„Arī lauku cilvēks ir pelnījis”
Foto: Modris Rubenis
Vakar pēc rekonstrukcijas parādes durvis atkal vēris SIA Žagatas veikals Turlavā, kas ir Latvijas Tirgotāju savienības (LaTS) veikalu sadarbības partneris franšīzē.

Veikala saimniece Maija Kļava pagasta centrā saimnieko septiņus gadus, kad no SIA Kuldīgas RPB atpirkusi ēku ar visām iekārtām: „Kad ieprecējos Turlavā, redzēju, cik dzīve laukos aktīva. Vide te ir sakārtota, tādam jābūt arī veikalam.” Tajā nomainītas visas saldējamās iekārtas, ielikti jauni plaukti. No idejas līdz rezultātam nonākts pusgadā, bet iekārtošanās prasījusi dienas piecas. Pircēji tika apkalpoti visu šo laiku.
Savulaik Turlavā bijuši trīs veikali, tagad palicis viens. Pārdevējas te piecas – Dace Brantevica, Gita Jokubauska, Sanita Giberte, Monta Bērica un Inese Šēpere, uzskaita M.Kļava: „Tas ir maiņu darbs, nav viegli, bet daudz atkarīgs no īpašnieka attieksmes. Ja otru neuzskatīsi par cilvēku, pašam arī būs problēmas. Kamēr pārkārtojāmies, ne minūti nestrādājām nakts darbu. Ja visu pareizi saplāno, tas nav vajadzīgs.”
Pēc rekonstrukcijas tirdzniecība vieta strādā vasaras darba laikā – līdz 22.00.
Pārkārtošanā liels atbalsts gūts no veikalu tīkla LaTS – gan plānojumā, gan iekārtu pirkšanā. „Trešdien bez mūsu darbiniekiem bija 16 talcinieku. Arī piegādātāji ir ļoti atsaucīgi.” LaTS attīstības departamenta reģionālie vadītāji stāsta, ka ar šo zīmolu strādā vairāk nekā 700 tirdzniecības punktu, no tiem vairāk nekā 500 veikalu. „Attīstība notiek strauji. Īpaši pēdējā laikā ir daudzi projekti Kurzemē,” sacīja LaTS reģionu vadītājs Māris Kadiķis. Kurzemes reģiona vadītājs Arnis Roze un Raimonds Čebotarjovs no Latgales sacīja: „Vajag tikai gribēt attīstīties, turklāt katras pozitīvas pārmaiņas ilgtermiņā atmaksājas.”

 

Attēlā: Turlavas veikala darbinieces kopā ar talciniekiem. Aizmugurē stāv Raimonds Čebotarjovs, Māris Kadiķis, Maija Kļava un Arnis Roze. Pirmajā rindā – pārdevējas Sanita Giberte, Gita Jokubauska, Dace Brantevica, Inese Šēpere.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Tas, ka bankas pārtrauc ierasto kodu karšu izmantošanu, man
liekas normāli
sagādā problēmas
patīk, jo jau sen lietoju Smart-ID
patīk, jo lietoju kodu kalkulatoru
vienalga, jo banku pakalpojumus internetā neizmantoju
Kurzemnieks Horoskopi