Aizvērt

Atklāj Konekesko tirdzniecības un servisa centru

2014. gada 5. jūnijā, 16:18
Raksta autors: Iveta Grīniņa
 Atklāj Konekesko tirdzniecības un servisa centru
Foto: Modris Rubenis
Piektdien bijušajā mežrūpniecības saimniecības teritorijā pie Mežvaldes tika atklāts uzņēmuma Konekesko Kuldīgas reģionālais tirdzniecības un servisa centrs.

Uzņēmuma Konekesko Latvija valdes priekšsēde Antra Spickus informēja, ka firma nodarbojas ar lauksaimniecības, mežizstrādes, ceļu būves un komunālās saimniecības tehnikas tirdzniecību. „Līdz ar to centrā piedāvāsim arī visas šīs tehnikas servisa pakalpojumus un rezerves daļu tirdzniecību. Mums ir Eiropas Savienībā ražotā tehnika, bet jaunums ir augstas kvalitātes zīmols no Japānas.
Uzņēmuma investors ir no Somijas, bet komanda ir latvieši.

Kuldīgā mēs dodam darbu pieciem cilvēkiem.

Rezerves daļu tirdzniecības speciālists ir Gints Pāvils, mehāniķi  Mārtiņš Pētersons, Raitis Vilde un Klāvs Slūtiņš, tehnikas tirgotāji – Aleksandrs Baranovskis un  Māris Metla.”
Atklāšanas svētki, ko uzņēmums bija sagādājis saviem sadarbības partneriem, bija vērienīgi: viesus sagaidīja pantomīmas aktieri un pasākuma vadītājs Ēriks Loks, skanēja mūzika, uzstājās deju grupa, bet servisa angārs šajā reizē bija pārtapis mājīgā viesību zālē.
Konekesko centri līdz šim bijuši Rīgā, Valmierā, Jēkabpilī un Jelgavā. „Ilgi meklējām vietu, tāpēc tik ilgi šī centra nebija. Mums ir sadarbības partneri visā Kurzemē, un vēlējāmies, lai mēs atrastos pēc iespējas tuvu visiem klientiem. Protams, Kuldīga ir ļoti skaista vieta, un uz šejieni grib atbraukt daudzi,” piebilda A.Spickus.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Tas, ka bankas pārtrauc ierasto kodu karšu izmantošanu, man
liekas normāli
sagādā problēmas
patīk, jo jau sen lietoju Smart-ID
patīk, jo lietoju kodu kalkulatoru
vienalga, jo banku pakalpojumus internetā neizmantoju
Kurzemnieks Horoskopi