Aizvērt

Divas balvas prestižā starptautiskā konkursā

2014. gada 5. jūnijā, 16:27
Raksta autors: Iveta Grīniņa
Divas balvas prestižā starptautiskā konkursā
Foto: Aivars Vētrājs
Kuldīgas uzņēmuma MGS Factory skrejriteņa Dip dap iepakojums ieguvis divas Pasaules iepakojuma organizācijas starptautiskā konkursa WorldStar balvas: WorldStar Winner 2013 – 2014 un Mārketinga bronzas balvu. Šai balvai Latvijas uzņēmums nominēts pirmo reizi.

Trešdien Kuldīgas novada muzejā MGS Factory īpašniekiem Marekam un Sanitai Gipteriem balvas pasniedza Pasaules iepakojuma organizācijas valdes locekle un Latvijas Iepakojuma asociācijas valdes priekšsēde Iveta Krauja. Viņa pastāstīja, ka konkursā piedalījās 249 iepakojuma paraugi (nacionālo konkursu uzvarētāji) no 35 valstīm. 24 valstu pārstāvju žūrija ņēma vērā iepakojama funkcionalitāti produkta saglabāšanai, aizsardzībai, lietošanai, grafisko dizainu, kā arī ekonomiskos, tehniskos un vides ietekmes aspektus. Bet

mārketinga balva tiek par iepakojumu, kas pārsteidz un sajūsmina pircēju, piedāvājot ko atšķirīgu.

Skrejriteņa Dip dap iepakojums izgatavots no ekoloģiska materiāla – gofrētā kartona, tā konstrukcijai ir ērti rokturi nešanai. Turklāt pēc izpakošanas to var pārvērst par garāžu. „Par tik augstu novērtējumu mēs pat nevarējām iedomāties. Jau uzvara Latvijas konkursā bija milzīgs pārsteigums. Mūsu ideja bija, ka negribam būt kā visi, gribam ko īpašu, ar odziņu. Piesaistot profesionāļus, ieceri izdevās īstenot,” teica S.Giptere.
MGS Factory ir ģimenes uzņēmums, kas dibināts 2010. gadā un attīstījies Kurzemes biznesa inkubatora paspārnē. 2. jūnijā tas nosvinējis četru gadu jubileju. Uzņēmumā strādā pieci darbinieki, Dip dap ritenītis iekarojis bērnu mīlestību gan Latvijā, gan ārpus tās.

Latvijā mūsu līdzsvara ritenis, protams, ir vispopulārākais, bet tas ir iecienīts arī Vācijā, Spānijā, Itālijā,”

stāsta S.Giptere. 
Kopš pagājušā gada uzņēmumam ir sava ražotne Kuldīgā, kur top ne tikai Dip dap riteņi, bet arī koka moduļu leļļu mājas.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kāds ir darbs attālināti?
Man tas ir atklājums
Ir ērts
Ietaupa laiku un citus resursus
Ir sarežģīts
Nav produktīvs
Ir apgrūtinošs
Nevaru pateikt; nestrādāju attālināti
Kurzemnieks Horoskopi