Aizvērt

"Kurzemes finiera" kreisās burtnīciņas

2014. gada 11. jūnijā, 11:49
Raksta autors: Dina Poriņa
"Kurzemes finiera" kreisās burtnīciņas
Foto: www.kurzemnieks.lv
„Kā tas var būt: "Kurzemes finieris" saņem balvas par uzņēmējdarbību un nodokļu maksāšanu, viena amatpersona ir arī novada domes deputāte, bet uzņēmums maksā aplokšņu algu, turklāt daļa no tās tiek ieturēta, grūti tikt atvaļinājumā utt.?” tā "Kurzemniekam" gada laikā vairākkārt jautājuši šajā Kuldīgas ražotnē strādājošie un bijušie darbinieki.

Daži zvani bijuši anonīmi, citu cilvēku vārdi redakcijai zināmi, taču saprotamu iemeslu dēļ neviens nevēlas tos atklāt: vieni riskē, ka darbu zaudēs paši vai ģimenes locekļi, otri – ka neatradīs vietu arī citur, jo – aplokšņu algas maksā daudzi uzņēmumi.

 

Kurzemnieka rīcībā nonākuši rakstiski pierādījumi, ka Kurzemes finierī darbinieku algu veido divas daļas: oficiālā (jeb aptuveni valstī noteiktā minimālā) un neoficiālā.

Ko par to saka nu jau bijusī uzņēmuma vadības pārstāve, Kuldīgas novada domes deputāte Kristīna Rūtenberga; kā uz mēģinājumiem sazināties reaģē valdes priekšsēdis Dzintars Odiņš? Kā darba attiecības un ēnu ekonomiku komentē Valsts darba inspekcija, Valsts ieņēmumu dienests un Kuldīgas novada pašvaldība?

Lasiet trešdienas, 11. jūnija, Kurzemniekā (arī tepat, portāla sadaļā Drukātā avīze)!

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kāds ir darbs attālināti?
Man tas ir atklājums
Ir ērts
Ietaupa laiku un citus resursus
Ir sarežģīts
Nav produktīvs
Ir apgrūtinošs
Nevaru pateikt; nestrādāju attālināti
Kurzemnieks Horoskopi