Aizvērt

Pēc zināšanām uz Portugāli

2015. gada 18. janvārī, 14:37
Raksta autors: Antra Grīnberga
Pēc zināšanām uz Portugāli
Foto: Kārlis Leitis
Lai iegūtu prasmes, pieredzi un zināšanas par jaunām darba metodēm kokapstrādē, divi SIA "Mars" pārstāvji pērn bijuši Portugālē.

Iesaistoties Eiropas Savienības (ES) programmas Erasmus+ mobilitātes projektā Kokapstrādes ražošanas apmācības metožu pilnveidošana prakšu vadītājiem, turp devās Ivo Lapiņš un Kārlis Leitis. Projektā, kas ilga nedēļu, abi piedalījās astoņu kokapstrādes, restaurācijas, koka māju un mēbeļu uzņēmumu ikdienas darbā. Papildus viņi apguva starptautisko sadarbību, citu valstu studentu un praktikantu uzņemšanu, kā arī sadzīves apstākļu un kultūras programmas organizāciju. Pēc pieredzes brauciena I.Lapiņš un K.Leitis atzīst, ka dalība sniegusi jaunas zināšanas, lielu pieredzi un bijusi vērtīgs ieguldījums SIA Mars konkurētspējas uzlabošanā un kokapstrādes metožu pilnveidē. Uzņēmuma pārstāvji ieguvuši vērtīgus kontaktus, kurus izmantošot sadarbībai un pieredzes apmaiņai ne tikai Erasmus+, bet arī citos ES projektos. Abi saņēmuši sertifikātu, kas apliecina jauniegūtās zināšanas un prasmes.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kā vērtējat policiju darbu Kuldīgā?
Labi strādā abas policijas.
Labi strādā pašvaldības policija.
Labi strādā Valsts policija.
Neviena nestrādā labi.
Mani tas neskar.
Kurzemnieks Horoskopi