Aizvērt

„Laminējam visu, kas plakans”

2015. gada 22. janvārī, 13:33
Raksta autors: Juris Lipsnis
„Laminējam visu, kas plakans”
Foto: Aivars Vētrājs
Reklāmas un dizaina darbnīca Dekors RD sākusi piedāvāt jaunu pakalpojumu – lielformāta laminēšanu ar iekārtu, kas iegādāta ar programmas LEADER projekta līdzfinansējumu.

„Pirmo reizi uzņēmuma 20 gadu vēsturē saņēmāmies rakstīt LEADER projektu, jo gadījās mūsu darbībai atbilstošs konkurss,” stāsta uzņēmuma vadītāja Anda Gutlande. „Izdevās dabūt Lauku atbalsta dienesta (LAD) līdzfinansējumu un iegādāties laminēšanas iekārtu, kuras darba platums ir 1,37 metri, bet garums – gandrīz neierobežots. Cik zinām, apkārtējos novados šādas iekārtas nav.

Tagad piedāvājam laminēt lielu formātu. Agrāk to darījām ar roku, bet tad zem plēves dažkārt palika gaiss un virsma izskatījās tāda kā duļķaina.

Varam laminēt papīru – kartes, izdrukas, arī metāla, stikla vai cita materiāla plāksnes pat vairāku centimetru biezumā – faktiski jebko, kas vien ir plakans un ko var izstumt iekārtai cauri. Pie mums jau nākuši no skolām, lai laminējam lielus plakātus, ir bijusi doma par kartēm, kas iegādātas vienā eksemplārā, bet tiek intensīvi lietotas – profesionāli laminētas, tās saglabāsies daudz ilgāk.” Plēves ir dažādas: glancētas, matētas, ar atšķirīgu izturību. A.Gutlande piebilst, ka jaunā iekārta tiek izmantota ne tikai klientu, bet arī darbnīcas vajadzībām: „Piemēram, agrāk izkārtnes un reklāmas laminējām ar roku, bet nu to var paveikt ātrāk un labāk. Tikko laminējām metāla plāksni, uz kuras uzlīmēta apdrukāta līmplēve, – tagad tā būs aizsargāta gan pret atmosfēras iedarbību, gan noķēpāšanu.

Esam pieņēmuši vēl vienu darbinieku, kurš ar jauno iekārtu strādā.”

Iekārta izmaksājusi 4164 eiro (neskaitot PVN). A.Gutlande teic, ka šī bijusi tikai projekta pirmā daļa – vēl tiks gādāta uzņēmumam nepieciešamā programmatūra. No LAD Dekors RD atgūs 2737 eiro jeb 60% no summas (tajā nav ierēķināts PVN).

 

Attēlā: Ar jauno iekārtu SIA Dekors RD var laminēt gan papīru, gan citus materiālus, kas nav platāki par 1,37 m. To demonstrē uzņēmuma vadītāja Anda Gutlande un iekārtu apkalpotājs Artūrs Dupats.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kā vērtējat policiju darbu Kuldīgā?
Labi strādā abas policijas.
Labi strādā pašvaldības policija.
Labi strādā Valsts policija.
Neviena nestrādā labi.
Mani tas neskar.
Kurzemnieks Horoskopi