Aizvērt

Iedzīvotāju interesi nerada

2015. gada 24. februārī, 14:48
Raksta autors: Inguna Spuleniece
Iedzīvotāju interesi nerada
Foto: Ilustrācija no Kuldīgas novada domes arhīva
Neviens interesents 20. februārī Kuldīgas novada domē neapmeklēja pārtikas nama jaunbūves L.Paegles ielā 10 un 12 apspriešanu.

Iepriekš nojaucot bijušās rūpnīcas Māra veco transformatora būdu un katlumāju, kas ir bīstamā stāvoklī, jaunbūvi vēlas celt SIA Saules ieleja 3. Būvprojekta izstrādātājs ir IK A.Klestrovas projekti. Sabiedriskā apspriešana turpinās līdz 3. martam. Līdz pagājušajai piektdienai nebija saņemtas anketas ne ar pretenzijām, ne ierosinājumiem.
Domes arhitekta palīdze Antra Safonova pastāstīja, ka Saules ieleja jau tagad darbojas bijušās Māras korpusā, telpas īrējot no pašvaldības. Tur uzņēmumam nav iespēju paplašināties, tādēļ ar pašvaldību noslēgts nomas līgums par nesakārtoto teritoriju L.Paegles ielā 10 un 12.
Iecerēts, ka jaunbūve ļaus ražošanu modernizēt un paplašināt. Tur atradīsies administratīvās telpas, apspriežu zāle, darbinieku atpūtas vieta.
Uzņēmuma īpašniece Larisa Ostrovska pastāstīja, ka īrētās telpas negrasās pamest. Viņa gan uzsvēra, ka

būvniecība pagaidām ir iecere – sapnis, kura realizācijai vēl nav naudas, tomēr projekts iesniegts Lauku atbalsta dienestā.

Atbilde gaidāma aprīļa beigās vai maijā. Ir formulētas uzņēmuma vēlmes, tās saskaņotas ar pašvaldību, bet līdz rīcībai vēl paies laiks.
Vienlaikus dome izstrādājusi projektu L.Paegles ielas rekonstrukcijai, pastāstīja attīstības pārvaldes vadītājs Gints Preiss. „Abu ieceru sasaiste ir nosacīta, jo ideja par šīs ielas rekonstrukciju radusies pirms krietna laika. Ir sagatavots tehniskais projekts, tas tiek nedaudz pārstrādāts. Cerams, ka abi procesi viens otram palīdzēs. Attīstoties jaunajai ražotnei, būs papildu darba vietas un vieglāk iegūt Eiropas Savienības struktūrfondu līdzekļus ielas pārbūvei. Bet, izbūvējot ielu, mēs radām iespēju vieglāk piekļūt teritorijai un sakārtot vidi visiem uzņēmumiem, kas šeit atrodas,” skaidroja G.Preiss.

 

Attēlā: Vecajai katlumājai L.Paegles ielā jau ir grausta statuss. Tās vietā, iespējams, pacelsies jauns SIA Saules ieleja 3 pārtikas nams.
 

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs pavāram, konditoram, viesmīlim

SIA "Santande" (41203009094) Ventspilī piedāvā darbu PAVĀRAM, KONDITORAM (darbs ar rauga, kārtaino un smilšu mīklu) un VIESMĪLIM. CV sūtīt e-pastā: kupfernams@inbox.lv vai zvanīt pa tālr. 29218377, www.hotelkupfernams.lv.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi