Aizvērt

Aicina pircējus un pārdevējus

2015. gada 10. martā, 14:28
Raksta autors: Inguna Spuleniece
Aicina pircējus un pārdevējus
15. martā 15.00 Kūravā (Kuldīgā, Baznīcas ielā 34) gaidīti bioloģiskie zemnieki un tie, kuri vēl tikai vēlas nodarboties ar bioloģisko ražošanu, lai dibinātu tiešās pirkšanas pulciņu.

Pieredzē dalīsies līdzīgu pulciņu izveidotāji no Rīgas un Liepājas.
Ideja, ka šāda iespēja vajadzīga arī Kuldīgā, radusies Undīnei Celitānei un viņas draugiem. „Tiešās pirkšanas pulciņš ir Latvijā pieņemts nosaukums. Doma ir tāda, ka sapulcējas 10 – 30 ģimenes, kuras vēlas iegādāties labu pārtiku. Šie cilvēki tiekas reizi nedēļā, izveido vēlmju sarakstu. Katru nedēļu dežuranti atbildīgi par produktu pasūtīšanu, salikšanu pārtikas grozos un piegādi pārējiem.

Ja ģimene ir pulciņa dalībniece, tai jārēķinās, ka nāksies arī strādāt un dežurēt. No tā pulciņa dalībnieki negūst peļņu, bet labums ir visiem.

Gatavu shēmu piedāvā Latvijā jau izveidotā kustība.” (www.tiesapirksana.lv.)
U.Celitāne cer, ka atnāks arī ieinteresētie zemnieki, kuri var piedāvāt dārzeņus, piena produktus, olas, gaļu utt. „Esam gatavi braukt pie zemniekiem, arī tiem, kuriem vēl nav sertifikāta, bet kuri strādā ar bioloģiskām metodēm un ir pārejas periodā.”
Rīgā jau darbojas desmit pulciņu. Liepājā četros mēnešos radies tik liels pieprasījums, ka tiek veidots otrs pulciņš.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs pavāram, konditoram, viesmīlim

SIA "Santande" (41203009094) Ventspilī piedāvā darbu PAVĀRAM, KONDITORAM (darbs ar rauga, kārtaino un smilšu mīklu) un VIESMĪLIM. CV sūtīt e-pastā: kupfernams@inbox.lv vai zvanīt pa tālr. 29218377, www.hotelkupfernams.lv.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi