Aizvērt

Kafejnīca tilta galā

2015. gada 23. aprīlī, 15:21
Raksta autors: Antra Grīnberga
Kafejnīca tilta galā
Foto: Antra Grīnberga
Šonedēļ Kuldīgā, Kalna ielā 27, gandrīz pie paša vecā tilta durvis vērusi "Cafe Tilts".

Jaunā kafejnīca, kas pieder bijušajai kuldīdzniecei Ivetai Ozolniecei, darbosies visu gadu un piedāvās īpašus ēdienus, kā arī Latvijā grauzdētu kafiju. Pašlaik tiek nodarbināti deviņi cilvēki. Darbs te sācies pērn rudenī, kad remontētas nomātās telpas – iepriekš tajās neesot bijusi pat grīda. Tā kā īpašniece jau ilgāku laiku dzīvo Rīgā, ikdienā rūpes par šo vietu uzņēmies pārvaldnieks Klāvs Šlakorcins.
„No konkurences nebaidāmies, jo ar restorāniem pilsētā nekonkurējam.

Mums ir citādāks koncepts – te viss balstīts uz ātrumu un kvalitāti. Orientējamies uz to, lai viesiem nav ilgi jāgaida ne ēdieni, ne dzērieni.

Tiks piedāvāta iespēja tos iegādāties arī līdzi ņemšanai,” saka K.Šlakorcins. Ēdienus gatavo šefpavārs, kuldīdznieks Krists Lauss, kurš ieguvis pieredzi Rīgas restorānos Vincents un Kuk Buk un kafejnīcā La Kanna.

 

Attēlā:

Jaunajā Kuldīgas kafejnīcā Cafe Tilts klientus sagaida viesmīle Līna Speciusa un barista (kafijas meistars) Ģirts Indriksons.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi