Aizvērt

Pēc siltuma uz Kuldīgu

2015. gada 28. aprīlī, 15:47
Raksta autors: Juris Lipsnis
Pēc siltuma uz Kuldīgu
Foto: Juris Lipsnis
Šonedēļ Kuldīgas industriālajā parkā "Miķeļi" (Rumbas pagastā, Kuldīgas – Saldus ceļa malā) darbu sācis jauns veikals, kurā ir visdažādākie materiāli māju siltināšanai.

„Šajā nozarē esmu sakrājis pamatīgu pieredzi, jo nostrādāts diezgan daudz gadu,” stāsta SIA Siltuma laboratorija valdes priekšsēdis Juris Buks. „Kopā ar kolēģi Artūru Zazerski izdomājām, ka pieredze jāliek lietā un jāveido uzņēmums, kas sniedz vispusīgus pakalpojumus. Iegādājāmies transportlīdzekļus, iekārtas beramās vates un citu siltumizolācijas materiālu iestrādei, termogrāfu, arī citas ierīces, bet, tā kā tehnoloģijas strauji mainās un līdzi arī materiāli, nolēmām, ka vajadzīgs veikals, kurā tos var iegādāties.”
Veikals tapis sadarbībā ar uzņēmumu Vides tehnika, kas šos materiālus piedāvā visā Latvijā.

Tā kā Kuldīga ir Kurzemes centrā, esam kļuvuši par tādu kā Vides tehnikas Kurzemes filiāli, piedāvāsim arī firmu Knauf un Baumit būvmateriālus,”

turpina J.Buks. „Varam siltināt paši vai konsultēt, kā tas darāms, bet, ja kāds mūsu pakalpojumus nevēlas, piedāvājam nokomplektēt siltināšanai nepieciešamo: cieto un mīksto vati, stūrus, dībeļus, skrūves, līmjavu, dekoratīvo apmetumu un citus sausos maisījumus, fibrolītu, OSB plāksnes utt.”
Tā kā cenas Siltuma laboratorijā esot visai pievilcīgas, tur iepirkties varētu būt izdevīgi arī būvuzņēmējiem – vairs nevajadzēs braukt pēc materiāliem uz Rīgu. „Cena nav akmenī iecirsta – lielākā apjomā pērkot, var runāt par atlaidi,” piebilst J.Buks.

Siltuma laboratorija piedāvās arī siltuma auditu, bet tikai no rudens – ar termogrāfu var strādāt vien tad, kad āra un telpas temperatūra atšķiras vismaz par desmit grādiem.

 

Attēlā:

Juris Buks un Artūrs Zazerskis pie uzņēmuma Siltuma laboratorija bāzes, kas atrodas industriālajā parkā Miķeļi.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru: