Aizvērt

"Linde pārtika" pārdod veikalus "Elvi"

2015. gada 15. maijā, 12:36
Raksta autors: Dina Poriņa
"Linde pārtika" pārdod veikalus "Elvi"
Foto: Juris Lipsnis
Kuldīgas uzņēmums "Linde pārtika" nolēmis savus 15 veikalus "Elvi" pārdot ilggadējam SIA "Elvi Latvija" franšīzes partnerim – Siguldas uzņēmumam "Vita mārkets".

Kad darījums būs apstiprināts Konkurences padomē, veikali Elvi Kuldīgā un Skrundā, kā arī Kandavā, Liepājā, Saldū, Ventspilī, Sabilē, Olainē, Ogrē, Ogresgalā un Ķegumā, turpmāk piederēs SIA Vita mārkets.

 

Jaunais īpašnieks plāno darbu ne vien turpināt, bet arī veikalus rekonstruēt un piedāvājumu paplašināt. Valdes priekšsēdis Imants Rendenieks solījis pārslēgt darba līgumus ar visiem (gandrīz 380) jaunajiem darbiniekiem. Tur, kur būs nepieciešama pārbūve,

visiem tikšot piedāvāts darbs tuvākajos SIA Vita mārkets veikalos vai arī tirdzniecības vietu pārkārtošanā.

Pašlaik firmai pieder 18 veikali Elvi Vidzemē, Zemgalē un Rīgā, bet pēc darījuma apstiprināšanas piederēs 33. Pirmais Elvi atvērts 2000. gadā Siguldā.

SIA Linde pārtika, kuras valdes locekļi ir Kaspars Bergmanis un Nansija Linde, turpmāk tirgos būvmateriālus un saimniecības preces, paplašinot sortimentu mājsaimniecības lielveikalos Domo Kuldīgā, Kandavā un Ogrē.

 

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi