Aizvērt

Atvērta jauna zobārstniecības prakse

2015. gada 9. jūnijā, 16:39
Raksta autors: Iveta Grīniņa
Atvērta jauna zobārstniecības prakse
Foto: Aivars Vētrājs
Kuldīgā nu ir vēl viena zobārstniecības prakse – maija nogalē Smilšu ielā 24 to atvēra uzņēmums "Anroja".

Klientus gaida kuldīdzniekiem jau pazīstamā ārste Anete Paškova. Viņa piecus gadus šeit strādājusi uzņēmumā MB zobārstniecība.

Jaunā prakse Pilsētas laukuma malā iekārtota vietā, kurā atradās klubs Viva fitness, kas savas telpas samazinājis – viena zāle nu sadalīta vairākos kabinetos. „Mums ir piecas telpas. Jūtamies ļoti labi – kā lielā klīnikā. Pagaidām ir viena ārsta darba vieta, bet būs divi krēsli. Pašlaik esam piecas darbinieces: esmu vienīgā ārste, bet man pievienosies kolēģe, vēl te strādā higiēniste, zobārsta asistenti un administratore. Vienu telpu izīrējam manikīrei. Esmu no Ventspils, kur strādāju kā darbiniece kolēģa praksē, bet man ir savs kabinets Ugālē un nu prakse Kuldīgā.

Plombējam, ārstējam kanālus, protezēšanā sadarbojamies ar laboratorijām Ventspilī un Rīgā. Ar ķirurģiju paši nenodarbojamies. Ir iecere, ka te ik pa laikam pieņems ortodonts – ārsts, kurš regulē zobus. Pieņemam arī bērnus, kuriem par zobu labošanu maksā valsts.

No modernākām ierīcēm mums ir digitālais rentgens, kāda otra Kuldīgā nav.

Tas vairāk nepieciešams ārstam, jo ļauj uzreiz ar sensoru nofotografēt un datorā ļoti labā kvalitātē pacientam parādīt, kur ir problēma. Cilvēkam vieglāk saprast, ārstam – strādāt. Zobārstniecības krēslu iegādājāmies daļēji ar programmas LEADER finansējumu. Varam apkalpot arī pacientus ar īpašām vajadzībām, jo ir iekārta, ar kuras palīdzību ratiņkrēslu var dabūt augšā pa trepēm. Esam pārbūvējuši tualeti.”

A.Paškova Kuldīgā satopama pāris reižu nedēļā, darbs tiek organizēts pēc pieraksta, bet prakses darba laiks ir no 9.30 līdz 17.00, sestdienās līdz 15.00.

 

Attēlā:

Zobārste Anete Paškova un viņas asistente Indra Gulbe savā jaunajā darbavietā Kuldīgā.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru: