Aizvērt

Dāmu paradīze Liepājas ielā

2015. gada 7. jūlijā, 15:02
Raksta autors: Iveta Grīniņa
Dāmu paradīze Liepājas ielā
Foto: Aivars Vētrājs
Senajā namā Liepājas ielā 38, ko sievietes vairāk pazīst kā Kuldīgas ginekologu prakses mājvietu, otrajā stāvā šonedēļ svinīgi tika atklāts frizieru salons "Šarmē".

Te strādā frizieres Dace Kārkliņa un Anda Mieze, Karīna Azobkova ir manikīra, pedikīra un skaistumkopšanas speciāliste.
„Ir pabeigtības izjūta. Mēs esam piepildījušas savu sapni par salonu. Strādājam te jau divus mēnešus, bet nevarējām līdz galam iekārtoties – ilgi gaidījām krēslus, kas tika piegādāti no Anglijas,” teic D. Kārkliņa.

Pirms tam salona saimnieces D. Kārkliņa un A. Mieze septiņus gadus strādājušas kosmētiķes Ausmas Lakševicas salonā. Stāsta Dace:

Mums ar Andu bija līdzīgs viedoklis par to, kādu gribētu savu saloniņu.

Radās iespēja dabūt šīs telpas. Kad atnācām, te vēl bija līdz galam neizbūvēti bēniņi. Nācām augšā un domājām, kā viss varētu izskatīties. Ēkas saimniece daktere Dagmāra Veldruma bija pretimnākoša  un mudināja mūs teikt celtniekiem visas vēlmes, izdomāt, kur būs nepieciešama elektrība, kur ūdens... Remonta laikā telpa tika pielāgota mūsu vajadzībām. Salona stilu pieskaņojām vēsturiskajai ēkai. Remonts ilga no gada sākuma līdz maijam.”

„Priecājos, ka pamazām piepildās mana ideja par vietu, kur viss domāts sievietēm – pirmais stāvs ir viņu veselībai, otrais – skaistumam, bet Narvesenā var iedzert kafiju,” piebilst D. Veldruma un turpina: „Mans, arhitektu un būvuzraugu nopelns ir telpu remonts, bet meitenēm tika dota pilnīga brīvība tās iekārtot, lai viņas justos ērti un varētu labi strādāt.” Ēkas otrajā stāvā ir vēl viens salons, kur strādā friziere Inga Ķezbere.

 

Attēlā:

Māja ir sena, arī salona Šarmē telpas iekārtotas atbilstoši – ar mežģīņu aizkariem un mēbelēm retro stilā un brīnišķīgu skatu pa logu uz dakstiņu jumtiem un puķu tirgu. Salona saimniecēm sagādāti atbilstoši svētku tērpi. Attēlā no kreisās: Dace Kārkliņa, Anda Mieze un Karīna Azobkova.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru: