Aizvērt

Mājražotāju kiosks atvērts

2015. gada 24. jūlijā, 17:00
Raksta autors: Agate Roķe
Mājražotāju kiosks atvērts
Foto: Modris Rubenis
Piektdien Kuldīgā, Pilsētas laukumā, svinīgi atklāts kooperatīva Kuldīgas labumi veikals.

Lolots sapnis – pašiem savs namiņš

Kooperatīvs beidzot īstenojis sapni, uz kuru tas tiecies kopš pagājušā gada, – atklāt pašiem savu veikalu. Vieta pie Pilsētas laukuma izvēlēta tāpēc, ka ir ērti pieejama iedzīvotājiem un pilsētas viesiem.

„Izveidojām namiņu pašā pilsētas centrā, kur ir lielākā iedzīvotāju plūsma un kur arī viesi labprāt uzturas. Šī būs Kuldīgas labumu biedru produkcijas tirdzniecības vieta,” saka kooperatīva valdes priekšsēde Agnese Buka. „Gribam to veidot tādu, lai visi te var iegādāties ikdienas preces, turklāt mūsu novada cilvēku ražotas. Ar to ļoti lepojamies.”

Interesentu bija daudz: gan pilsētnieki, gan kooperatīva biedri. Kiosku iesvētīja Sv. Katrīnas draudzes mācītājs Viesturs Pirro: „Nemaz nezināju, ka šeit ir atklāšana. Pamanīju, garām ejot. Trāpījos īstajā vietā un laikā.”

 

Atvērti ieteikumiem

Veikaliņā ir pārtikas preces, piemēram, maize, gaļa, olas, vīns un dažādi gardumi. „Šobrīd mums viss ir jauns un prieka pilns, esam gatavi runāt ar klientiem un uzklausīt viņu vēlmes,” saka A.Buka. „Droši var ieteikt, kādus produktus vēl gribētos, kas patīk, ko vajadzētu uzlabot.”

No otrdienas līdz piektdienai veikaliņš strādās no 10.00 līdz 18.00, sestdienās – no 9.00 līdz 16.00. No ceturtdienas līdz svētdienai kooperatīvs savu produkciju (suvenīrus, ogas, sulas, vīnu, sklandraušus) tirgo arī Mārtiņsalā. Sadarbībā ar vilcieniņa Ludis īpašniekiem tiks izveidota pietura pie jaunās tirdzniecības vietas Pilsētas laukumā, lai arī tūristiem ērti iegādāties vietējo ražotāju produkciju.

A.Buka piebilst: „Tiecamies uz to, lai mūs veikals spētu darboties visu gadu. Par nākotnes plāniem runājam mazāk, jo tagad uzmanība jāpievērš veikaliņam.”
 

Attēlā:

Kuldīgas labumu priekšsēde Agnese Buka (no labās) un mācītājs Viesturs Pirro, kurš dod svētību kooperatīva jaunajam veikaliņam Pilsētas laukuma malā.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi