Aizvērt

Aicina uz „Darbu laukos”

2015. gada 27. jūlijā, 14:07
 Aicina uz „Darbu laukos”
29. jūlijā no pulksten 10:00 līdz 12:00 Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Kuldīgas filiālē (Piltenes ielā 5a) norisināsies akcijas „Darbs laukos!” pirmais lauksaimniecības vakanču tirgus pasākums.

Akcijā „Darbs laukos!” notiks zemnieku saimniecību pārstāvju tikšanās ar darba ņēmējiem, būs iespēja noklausīties darba devēju stāstījumus par savu saimniecību, darba specifiku, atalgojumu, transporta un dzīvošanas iespējām, kā arī iegūt citu informāciju, kas nepieciešama darba attiecību veiksmīgai uzsākšanai. Darba meklētāji varēs pieteikties uz brīvajām darba vietām zemnieku saimniecībās un piedalīties darba intervijās.

Pasākumā Kuldīgā piedalīsies šādi darba devēji:
·         z/s „Garīši”, kura pamatnodarbošanās ir kāpostu un citu dārzeņu audzēšana, pārstrāde;
·         z/s „Biezaiši”, kas pārstāv lopkopības nozari un graudaugu audzēšanu;
·         z/s „Laivenieki”, kas nodarbojas ar dārzeņu audzēšanu;
·         z/s „Smilškalni”, kas nodarbojas ar aveņu audzēšanu, pārstrādi un vīna ražošanu.

Pasākumā piedalīsies arī biedrības „Lauksaimnieku apvienība”, Kuldīgas novada pašvaldības un NVA Kuldīgas filiāles pārstāvji.

Akciju „Darbs laukos!” rīko biedrība “Lauksaimnieku apvienība” sadarbībā ar Nodarbinātības valsts aģentūru (NVA) un Lauksaimnieku organizāciju sadarbības padomi (LOSP), lai palīdzētu lauksaimniekiem un zemnieku saimniecībām piesaistīt nepieciešamos darbiniekus sezonas darbiem laukos.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi