Aizvērt

Profilaksei, komfortam, ārstniecībai

2015. gada 6. augustā, 16:32
Raksta autors: Vija Zariņa
Profilaksei, komfortam, ārstniecībai
Foto: Aivars Vētrājs
Trešdien Kuldīgas slimnīcā tika atvērts Kurzemē pirmais medicīnas un higiēnas preču veikals Dynasty.

Vācu un franču ražotie komforta apavi, ērti attaisāmi ortopēdiskie apavi pēcoperācijas periodam, kāju kopšanas, ārstēšanas un higiēnas līdzekļi, higiēnas līdzekļi guļošiem, palīglīdzekļi urīna nesaturēšanas gadījumos, vēnu zeķes un citas preces nu nopērkamas Kuldīgā.

Veikals strādā katru darbdienu no deviņiem rītā līdz sešiem vakarā. Šis ir viens no četriem Veselības centra 4 veikaliem, trīs darbojas Rīgā.
Slimnīcas hallē līdz šim tukšas bijušas aptiekai paredzētās telpas, kas tagad tiek iznomātas veikalam. Slimnīcas vadītājs Ivars Eglītis nelielajā atklāšanas ceremonijā uzsvēra:

Šo brīdi esam gaidījuši divpadsmit gadus, ļoti priecājamies – tagad reģiona cilvēkiem daudz pieejamāki būs veselībai un komfortam ražotie produkti, arī rehabilitācijas pakalpojumi būs labākā kvalitātē.”

SIA Dynasty vadītāja Līga Krīgere apliecināja, ka ar kuldīdzniekiem izveidojusies lieliska sadarbība un iespēju robežās, balstoties pieprasījumā, tikšot paplašināts piedāvājuma klāsts. Jau tagad virkni produktu var apskatīt interneta vietnē www.dynasty.lv un pasūtīt. Pilnai laimei vien pietrūkstot kondicioniera veikala telpās.

Līdz 31. augustam komforta apavus un vēnu zeķes skolotāji var iegādāties ar 30% atlaidi, uzrādot Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības biedra karti.

Attēlā:

Viena no pirmajām un ieinteresētajām veikala apmeklētājām bija kuldīdzniece Skaidrīte Nitiša. Komforta apavus viņai izrāda pārdevējas Jolanta Ķīvīte un Inese Vīnerte.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi