Aizvērt

Veikala plauktā tieši no Itālijas

2015. gada 7. augustā, 14:00
Raksta autors: Antra Grīnberga
Veikala plauktā tieši no Itālijas
Foto: Antra Grīnberga
Liepājas ielā 41, Kuldīgā, atvērts apģērbu veikals Trend, kas pilsētai devis trīs jaunas darba vietas un kuldīdzniekiem iespēju iegādāties apģērbu no Itālijas.

Kvalitāte par pieņemamu cenu

 

Veikals Trend pieder uzņēmumam SIA ACC, tā vadītāja Līga Benjamiņa stāsta, ka ideja radusies, izpētot apģērbu piedāvājumu Kuldīgā. „Gribējām radīt vietu, kurā klientiem būtu iespēja nopirkt to, kā šeit nav – kvalitatīvu apģērbu par pieņemamu cenu. Uzsākot idejas īstenošanu, mēs pat nebaidījāmies, jo zinājām, ja piedāvājums būs labs un cena atbildīs kvalitātei, viss izdosies.

Kuldīgā ir maza pirktspēja, taču, ja ir laba prece un piemērota reklāma, ir iespēja piesaistīt arī pircējus no citām pilsētām,

piemēram, Liepājas un Ventspils, kur ir ļoti trūcīgi ar labu apģērbu pieejamību,” stāsta L.Benjamiņa. Veikalā tiek pārdoti apģērbi jauniešiem un pieaugušajiem. Tie plauktos nonāk tieši no ražotājiem Itālijā, bez starpniekiem. Uzņēmuma pārstāvji paši devušies uz Itāliju, lai izvēlētos ražotājus, ar kuriem sadarboties, un noslēgtu sadarbības līgumus.

 

Top nepilnos trīs mēnešos

 

Telpas veikalam meklētas tieši Liepājas ielā, jo tur ir aktīvāka rosība. Kad radusies iespēja nomāt telpas tuvāk Pilsētas laukumam, nekavējoties to izmantojuši. Laika posms kopš idejas līdz Trend atvēršanai bijis īss – nepilni trīs mēneši. Laikietilpīgākā bijusi interjera izveidošana un kontaktu nodibināšana ar ražotājiem. „Sadarbības partneri Itālijā bija jāpārliecina, ka šis ir piemērots veikals, kurā pārdot viņu preci, ka tā koncepcija atbildīs viņu prasībām,” stāsta L.Benjamiņa.

Veikala iekārtojums veidots tā, lai tas būtu mājīgs un asociētos ar milzīgu drēbju skapi,

kurā ikviens var ieiet un piemeklēt sev ko piemērotu. „Mēs ievācam arī informāciju, kādas ir klientu vēlmes, lai pēc iespējas tās varētu apmierināt. Centīsimies arī paplašināt sortimenta daudzveidību un ieviest jaunas modes tendences. Veikalu popularizējam arī citās pilsētās, izmantojot vietējos laikrak-stus un sociālos tīklus. Konkurence nebaida, jo esam atraduši savu nišu. Ir veikali, kur tiek piedāvāta kvalitāte, bet arī cena ir attiecīgi augstāka, savukārt veikalos, kur cena ir zemāka, arī kvalitāte nav augsta,” saka L.Benjamiņa.

Lai gan veikals darbojas vien divas nedēļas, atsauksmes no klientiem jau esot labas. Kurzemniekam vairākas kuldīdznieces gan atzina, ka cenas tomēr esot samērā augstas.

 

Attēlā:

Apģērbu veikalā Trend strādā trīs pārdevējas-konsultantes, tostarp arī kuldīdzniece Inga Ūdriņa (attēlā).

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi