Aizvērt

Vērienīgākais projekts Skrundā beidzies

2015. gada 23. augustā, 12:22
Raksta autors: Antra Grīnberga
Vērienīgākais projekts Skrundā beidzies
Foto: Antra Grīnberga
Spītējot birokrātijas šķēršļiem un īsajam termiņam, Skrundas novada pašvaldībai izdevies realizēt 3,4 miljonus eiro vērto projektu – Ventas un Liepājas ielas jeb šosejas A9 divu kilometru posma rekonstrukciju.

Tam par godu piektdien pilsētas centrā notika svinīga atklāšana. Piedalījās iedzīvotāji, pašvaldības darbinieki, būvuzņēmēji, autoruzraugi, Latvijas Valsts ceļu pārstāvji un Skrundas jauniešu centra aktīvisti, kuri uz gājēju pārejas apstādinātajiem autovadītājiem dalīja laba vēlējumus.

„Padarījām to ar kurzemnieku spītību un neatlaidību,” uzrunā sacīja pašvaldības projektu vadītāja Gita Rubežniece-Zute. Iecere apstiprināta jau 2012. gadā, taču iepirkuma rezultātu nemitīgo pārsūdzību dēļ līgums ar būvniekiem noslēgts vien pērn rudenī, tāpēc darbam atlicis mazāk par gadu. „Projekta aktivitāte beidzas 31. augustā, tāpēc, ja darbs līdz tam netiktu pabeigts, Eiropas līdzfinansējumu mēs nesaņemtu un smagums būtu gūlies tikai uz pašvaldības pleciem. Taču viss izdevies, iela ir droša un ērta visiem satiksmes dalībniekiem. Projekta izmaksas ir 3,4 miljoni: 74,99% ir Eiropas Savienības finansējums, 21,26% – pašvaldības nauda, bet 3,75% – valsts budžeta dotācija,” sacīja G.Rubežniece-Zute.

SIA Saldus ceļinieks valdes loceklis Gints Karols sacīja: „Mūsu uzņēmums nākamgad svinēs 25. jubileju. Bieži esam gandarīti par uzbūvēto, bet šoreiz vārds gandarīti ir stipri par maz teikts. Varam būt lepni par pasūtītājiem (domi – aut.), kuri uzņēmās milzīgu risku par spīti spiedienam no malas. Tas bija neprāts – sākt projektu, kas domāts vismaz divām sezonām, un izdarīt to vienā nesezonā. Lepnums arī par triecienbrigādi – cik ātri un kādā kvalitātē to paveicām. Bija arī ļoti labi apakšuzņēmēji: Grobiņas SPMK, OMS un A-Land. Pasūtītāji, būvuzraugi un darba veicēji bija īsta sapņu komanda, ar kuru Eiropas līmenī varētu daudz ko parādīt. Lai šī iela ir kā simbols visas Latvijas attīstībai gan ātruma un sadarbības, gan kvalitātes ziņā!” vēlēja G.Karols.

 

Attēlā:

Šosejas A9 pārbūvētā posma atklāšanā Skrundā sarkano lenti pārgrieza Saldus ceļinieka valdes loceklis Gints Karols, novada domes priekšsēde Loreta Robežniece, Saeimas deputāte Nellija Kleinberga un Latvijas Valsts ceļu valdes priekšsēdis Jānis Lange.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi