Aizvērt

Ražotāju mērķis – atrast partnerus

2015. gada 4. septembrī, 14:10
Raksta autors: Iveta Grīniņa
Ražotāju mērķis – atrast partnerus
Foto: Līgas Raitumas arhīvs
„Mūsu novada ražotāju piedāvājums ir īpašs un interesants,” saka Kuldīgas attīstības aģentūras speciāliste Līga Raituma izstādē Riga Food 2015.

No Kuldīgas novada tur noietu un partnerus devušies meklēt arī uzņēmumi Ineses tortes, Vini Curlandia, Mārītes zālītes, Milzu!, Alias Products, Mežrozītes.lv un zemnieku saimniecība Garīši, no Skrundas novada – zemnieku saimniecība Garīkas.

„Ieinteresētās puses apmainās ar kontaktiem un izvērtē, vai dibināt ciešāku sadarbību. Meklējam tirgotājus, kuri pārdod specifiskas lietas: mājās gatavotu vīnu, medījuma gaļu u.tml. Tie noteikti nav lielie veikalu tīkli,” saka L.Raituma.

Uzņēmums Alias Products piedalās stendā Inovācija pārtikai. Valdes priekšsēde Agnese Buka: „Izdevās satikt ilgi meklētus laba iepakojuma ražotājus un dažus citus partnerus. Piedāvājam jaunumus – divu veidu strausu gaļas desas un tos produktus, kurus esam paņēmuši sava zīmola Baudi! paspārnē: ļoti labus kalibrētos rīsus un to maisījumu, kā arī Garšu fabrikas garšvielas un ābolu čipsus.”

Šitaki audzētājs Andris Vjaksa no Skrundas novada Garīkām tādās izstādēs piedalās regulāri: „Visefektīvāk ir ar cilvēku satikties – dot degustēt, stāstīt. Tieši izstādēs esam nodibinājuši attiecības ar Latvijas tūrisma informācijas centriem, ar tūrisma firmām, kas ved pie mums ekskursantus. Viņi tālāk iesaka mūs saviem draugiem. Diemžēl Kurzeme, salīdzinot ar citiem novadiem šajā izstādē, ir ļoti vāji pārstāvēta, lai gan vieta ideāla. Vajadzētu lielāku pašvaldību atbalstu, jo piedalīties tādā izstādē ir ļoti dārgi. Novadu vadībai būtu tur jāaizbrauc, lai redzētu, kas notiek nozarē, un uzņēmumi jāatbalsta.” 
 

Attēlā:

Rudbāržu pagasta Garīku īpašnieks Andris Vjaksa izstādē Riga Food piedāvā kaltētas sēnes šitaki un to pulveri. Viņš pārliecināts, ka visefektīvākā ir tikšanās ar pircēju vai partneri.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru: