Aizvērt

Paši iekārto jauno mājvietu

2015. gada 8. septembrī, 13:32
Raksta autors: Vija Zariņa, Dina Poriņa
Paši iekārto jauno mājvietu
Foto: Aivars Vētrājs
Būvniecības firma Genus biroja telpas ierīkojusi Jelgavas ielā 94, sakārtojot vēl vienu Kuldīgas stūrīti.

Līdz šim biroja telpas Genus īrēja Smilšu ielā, un uzņēmuma valdes priekšsēdis Pēteris Šneiders un valdes loceklis Jānis Krūmiņš joko, ka tagad klientiem vairs nebūs jākāpj trešajā stāvā. Ideja par savu mājvietu jeb štābiņu dzimusi šī gada pirmajā darbdienā, un 7. janvārī zemes gabaliņš jau bijis kabatā, nopirkts no SEB bankas.

Te bija īsti džungļi pie pašiem pilsētas vārtiem – divas pussabrukušas koka ēkas, par kurām neviens neinteresējās.

Arī šoseja tur pārāk tuvu. Zeme ar apgrūtinājumu, kā mēs to saucam, jo naudu prasīja gan teritorijas iztīrīšana, gan veco ēku atjaunošana. Tika izvestas vismaz divas kravas tukšu plastmasas pudeļu. Abās ēkās bija mitinājušies bomži, savilkuši īstas žurku alas. Kad viss bija gatavs, aicinājām mācītāju Didzi Skušku iesvētīt,” stāsta Pēteris un Jānis.

Nu tur ir divas glītas koka ēkas, atjaunotas ar izpratni un cieņu pret būvju iepriekšējo dzīvi: agrākajā dzīvojamajā mājā – birojs, bet saimniecības ēkā – laboratorija jeb vieta, kur kaut ko nokrāsot, sametināt utt.

Visu, kas sapuvis, nācās izmest, tomēr tiecāmies atjaunot iepriekšējo izskatu.

Vēl taps žogs, gaidām, kad sadīgs iesētā zālīte. Klientiem te patīk, esam labāk sasniedzami,” piebilst P.Šneiders.

SIA Genus pēdējais lielākais darbs ir Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta Kuldīgas centra pārbūve. Tiek izpildīti arī pašvaldības pasūtījumi: ir remontētas telpas Vārmes un Kabiles skolā, grīda Turlavas kultūras namā, uzcelta sabiedriskā tualete Pārventā, ierīkots panduss invalīda dzīvoklim, demontētas bīstamās daļas Vilgāles estrādē, sāksies Kuldīgas bibliotēkas (sinagogas) pamatu apmetuma atjaunošana utt. Tāpat Genus būvējis vai remontējis ražošanas, tirdzniecības telpas un darbnīcas uzņēmumiem.
 

Attēlā:

Darbdienas rīts SIA Genus jaunajā apmešanās vietā Jelgavas ielā pie Kuldīgas apvedceļa. Valdes priekšsēdis Pēteris Šneiders (no labās), valdes loceklis Jānis Krūmiņš sarunā ar mērnieku Mārtiņu Grīniņu.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru: