Aizvērt

Durvis ver jaunais Labais

2015. gada 10. septembrī, 13:57
Raksta autors: Juris Lipsnis
Durvis ver jaunais Labais
Foto: Aivars Vētrājs
Ceturtdien 12.00 durvis vēra vēl viens jauns veikals-noliktava Kuldīgā – Labais Mucenieku ielā ir Dundagas uzņēmuma Gabriēla piektais veikals pilsētā.

„Šis tapis 3 km attālumā no tā Labā, kas atrodas Jelgavas ielas krustojumā ar Kuldīgas apvedceļu. Abus vieno novietojums – tie ir pa ceļam, iebraucot pilsētā, un tas ir ērti,” saka mārketinga vadītāja Gunta Ziņģe.

„Uzņēmumam pieder 45 veikali ar zīmolu Top! un Labais,” pastāstīja Gabriēlas īpašnieks Aldis Anzenavs. „Labais ir zemo cenu veikals, te ir par 10–15% lētāk nekā veikalos Top! un 90% preču ir fasētas. Lai gan konkurence liela, plānojam saglabāt arī mūsu pārējos veikalus Stendes, Jelgavas, Piltenes ielā un Pilsētas laukumā. Esam ļoti atkarīgi no caurbraucējiem, jūtam arī cilvēku aizbraukšanu – katru gadu pircēju aizvien mazāk.”

Veikalā ir 11 jaunu darba vietu. Visā Latvijā ar zīmolu Labais strādā desmit veikalu, četri pieder Gabriēlai. Uzņēmums veikalus ar precēm nodrošina pats – reizē ar jauno Kuldīgas tirdzniecības vietu uzbūvēts arī loģistikas centrs Talsos.

Veikals pašvaldības zemes gabalā starp Vīgriežu un Pureņu ielu uzbūvēts gada laikā, un zeme Gabriēlai iznomāta līdz 2024. gadam, nomniekam ir tiesības to izpirkt. Pēc arhitekta Ulda Puļķa projekta veikalu cēla Talsu būvfirma BauArt. Celtniecība un iekārtas izmaksājušas ap 600 tūkstošiem eiro. Būvniecību pārraudzījis īpašnieka dēls, Gabriēlas tehniskais direktors Olafs Anzenavs, roku pielicis arī otrs dēls Rolands.

Mājvietu Labajā raduši arī divi nomnieki: Mēness aptieka un SIA Vindenieki ziedu veikaliņš.

 

Attēlā:

Pirms atvēršanas pie veikala Labais Mucenieku ielā sapulcējies krietns bariņš pircēju, kas, durvīm veroties, steidza iepazīt piedāvājumu.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru: