Aizvērt

Sietspiedes darbnīca uzņēmumam un iedzīvotājiem

2015. gada 15. septembrī, 14:00
Raksta autors: Antra Grīnberga
Sietspiedes darbnīca uzņēmumam un iedzīvotājiem
Foto: Aivars Vētrājs
Kuldīdznieku Leldes un Dāvida Grāveru tekstilizstrādājumu uzņēmums ZigZag Factory Kuldīgā izveidojis sietspiedes darbnīcu. Tā paredzēta ne tikai uzņēmuma izstrādājumu ražošanai, bet arī iedzīvotājiem, kuri varēs bez maksas apgūt šo tehniku un apdrukāt savas lietas.

Ražojam gultas veļu, izgatavojot pēc klienta vēlmēm. Uzņēmuma mājas lapā katrs pats var to konstruēt un pasūtīt dažādos izmēros. Lai šo darbību attīstītu, secinājām, ka nepieciešama apdruka, tāpēc izveidojām sietspiedes darbnīcu. Tajā esam iegādājušies iekārtas, kas apdrukā gan papīru, gan audumu, gan koku. Tagad varam klientiem piedāvāt gultas veļas, darba tērpa, sporta formu un citu apģērbu apdruku.

Taču mums vieniem to nevajag – gribam dalīties ar citiem, tāpēc piedāvājam darbnīcu izmantot arī tiem, kuri kaut ko vēlas darīt.

Ikviens var bez maksas darboties, veidojot savus mākslas darbus vai pat ražojot produkciju. Interesentiem vispirms jāpiesakās vienas dienas mācībām, lai apgūtu pamatus, kā ar šo tehniku jādarbojas. Izejmateriālus – krāsas un emulsiju – varēs iegādāties darbnīcā,” stāsta ZigZag Factory īpašnieks D.Grāveris.

Uzņēmums atrodas Kaļķu ielā 33, bez abiem īpašniekiem tajā strādā vēl divas šuvējas. Sietspiedes darbnīcā izveidota arī maza fotostudija ar augstas kvalitātes inventāru, lai ikviens savus darbus var iemūžināt. Projekts realizēts ar Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai un biedrības Darīsim paši atbalstu – sietspiedes ierīces un fotostudijas iekārtojums izmaksājis 14 tūkstošus eiro.
 

Attēlā:

Kuldīgas tekstilizstrādājumu uzņēmumā ZigZag Factory daļu no jaunajām sietspiedes ierīcēm rāda īpašnieces Leldes Grāveres mamma Aija Stengrēvica.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi