Aizvērt

Kabilē labo atlikušo ceļa posmu

2015. gada 24. septembrī, 15:50
Raksta autors: Vija Zariņa
Kabilē labo atlikušo ceļa posmu
Foto: Aivars Vētrājs
Kabiles centrā sācies ceļa Kuldīga–Tukums remonts 1,3 km posmā. To sola pabeigt novembra pirmajā pusē.

Ikviens, kurš kaut reizi braucis uz Rīgu vai Tukumu caur Kabili, noteikti šķendējies – gluži kā augonis glītās šosejas vidū bija palicis vecā asfalta posms pagasta centrā. Tagad līdz novembra vidum braucējiem jārēķinās, ka pie Kabiles mašīnu plūsma tiek regulēta ar luksoforiem, būvnieku norīkotajiem regulētājiem un satiksmes organizācijas elementiem.

Darbu pasūtītāja ir a/s Latvijas Valsts ceļi (LVC), par 241 tūkstoti eiro (ar PVN) darbu dara SIA Aizputes ceļinieks, būvuzraugs ir a/s Ceļu inženieri. Paredzēts uzlabot ceļa profilu, ieklāt jaunu virskārtu, bet 200 metros tiks pārbūvēta visa ceļa konstrukcija.

Citos LVC iepirkumos bija ietaupīta nauda, tādēļ šo posmu varēts remontēt jau šogad. Nekas neliecina, ka beigu termiņš (paredzētas 60 dienas) būtu apdraudēts, informē LVC.

Kuldīgas novada pašvaldības pārstāvjiem Aleksandram Langem un Tālvaldim Bergmanim jau bijusi tikšanās ar pasūtītājiem un būvniekiem, tie solījuši, ka gājēju ērtībai pašā pagasta centrā tiks ieklāts arī parastais bruģis, ne tikai apaļais, kā sākotnēji paredzēts projektā.

 

 

Attēlā: Kabiles centrā SIA Aizputes ceļinieks vīri izzāģē veco asfaltu. Gājēju ērtībai plānotais apaļais bruģis daļēji tiks aizstāts ar parasto.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru: