Aizvērt

Riteņbraucējiem un makšķerniekiem – vienuviet

2015. gada 15. oktobrī, 16:26
Raksta autors: Juris Lipsnis
Riteņbraucējiem un makšķerniekiem – vienuviet
Foto: Aivars Vētrājs
Kopš ceturtdienas Kuldīgas vienīgais velosipēdu veikals Kristaps atrodams jaunās telpās Liepājas ielā 4, un tagad tajā var atrast arī makšķerēšanas piederumus.

Veikals pieder z/s Kauļi. „Tā sauc mana vectēva mājas,” atklāj saimniecības īpašniece Sarmīte Viļumsone. „Savukārt veikalu nosaucu vecākā dēla vārdā. Kopš Kristapa izveidošanas 2001. gadā visu laiku bijām ēkā uz Liepājas un 1905. gada ielas stūra, un pamazām tur kļuva par šauru. Bet šeit, Kuldīgas katoļu draudzes ēkā, telpas ir divreiz plašākas. Vēl viens pluss – te varējām iekārtot autonomo apkuri un siltumu regulējam pēc vajadzības.”

Veikals joprojām piedāvā divriteņus un rezerves daļas, bet ir arī jaunums. „Pirms neilga laika darbību izbeidza viens no vecākajiem Kuldīgas veikaliem Pelikāns, kas atradās pāri ielai, un mēs nolēmām pārņemt daļu sortimenta – makšķerēšanas piederumus,” skaidro S.Viļumsone.

Kristapa pārdevēja Inese Krastiņa smej, ka nu nākšoties mācīties arī makšķernieku terminoloģiju: „Riteņbraucēju žargonu jau esmu apguvusi, bet sākumā brīnījos, par kādām zeķēm un zābaciņiem viņi runā. Izrādījās – par riepām un kamerām.”

Jaunajās telpās ir vairāk vietas arī velosipēdu remonta darbnīcai, kurā pakalpojumus piedāvā meistars Normands Treilons. „Ziemā riteņu remonts ir populārāks par jaunu braucamo iegādi,” secinājusi S.Viļumsone. „Pašā aukstākajā laikā pat mēdzam paņemt mēnesi brīvu. Redzēs, kā būs šogad, – mēģināsim izdzīvot un neaizslēgt, bet tas atkarīgs no sniega daudzuma. Mums ir arī idejas, ko vēl piedāvāt, piemēram, motorollerus, kvadraciklus – vietas veikalā pietiek.” 

 

Attēlā:

Māris Stepanovs uz Kuldīgas veikalu Kristaps atvedis remontēt divriteni – savlaicīgi jāsakārto nākamajai sezonai. Attēlā arī pārdevēja Inese Krastiņa.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kāds ir darbs attālināti?
Man tas ir atklājums
Ir ērts
Ietaupa laiku un citus resursus
Ir sarežģīts
Nav produktīvs
Ir apgrūtinošs
Nevaru pateikt; nestrādāju attālināti
Kurzemnieks Horoskopi