Aizvērt

Par skaistu iepakojumu!

2015. gada 3. novembrī, 15:57
Raksta autors: Iveta Grīniņa
Par skaistu iepakojumu!
Foto: Uzņēmumu publicitātes foto
Līdz 9. novembrim var nobalsot par konkursa Labākais iepakojums Latvijā 2015 dalībniekiem no Kuldīgas novada. Uzņēmums Ineses tortes tajā piedalās ar sviesta cepumu tūtām, bet uzņēmums Milzu! – ar rudzu pārslu sērijas iepakojumu. No viena datora var balsot reizi dienā mājas lapā www.packaging.lv. Konkursu organizē Latvijas Iepakojuma asociācija.

Tūta ar omes cepumiem

SIA Ineses tortes saimniece Inese Mauriņa atklāj, ka konkursam iesniegta tūta, kas domāta cepēju visjaunākajam ražojumam – sviesta cepumiem. „Iepakojuma ideja ir mūsu, bet ar izpildījumu strādājis profesionāls uzņēmums, kurā ir mākslinieki, dizaineri un maketētāji. Ar šo preci no tortēm esam iekāpuši cepumos. Domājot par sviesta cepumiem, prātā uzreiz nāca kaut kas senatnīgs, īsts, dabisks. Tie ir cepumi pēc vecmāmiņu receptēm, un tie izkūst mutē. Bet seno laiku tūta piesūkusies ar sviestu, un iekšā ir kaut kas kraukšķīgs.”

 

Jaunas pārslas

SIA Milzu! īpašnieks Enno Ence uzsvēra, ka iepakojuma ideja parasti esot pašu radīta, protams, iesaistot uzņēmumu, kas idejas pārvērš digitālā veidā. Bērniem domāto pārslu iesaiņojumu variantus vērtējuši bērni, pieaugušajiem domāto – draugi un paziņas. Konkursam piedāvāta rudzu pārslu iepakojuma sērija, bet šonedēļ veikalos nonācis visjaunākais piedāvājums – no bioloģiskajiem graudiem ražotas pārslas. „Iepērkam rudzu un auzu miltus no bioloģiski sertificētām saimniecībām, un arī mūsu uzņēmums ieguvis šādu sertifikātu. Pašlaik mums ir 11 produktu veidi: bērnu pārslu sērija, baltās rudzu pārslas un bioloģiskā sērija.”

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru: