Aizvērt

Viss, kas vajadzīgs interjeram

2015. gada 26. novembrī, 15:23
Raksta autors: Juris Lipsnis
Viss, kas vajadzīgs interjeram
Foto: Juris Lipsnis
Kuldīgā, Pilsētas laukumā 5, tiek iekārtots interjera preču veikals Alan Deko, ko atvērs 8. decembrī.

Ar vietējo atbalstu

Veikalu iekārto SIA Linde grupa meitas uzņēmums Shop Management, kas ieguldījis naudu gan ēkas remontā, gan veikala iekārtās un precēs. „Bijām Valmierā, kur arī ir Alan Deko veikals, apskatījām, kā veicas turieniešiem, un nolēmām, ka tāds vajadzīgs arī Kuldīgā,” stāsta Shop Management valdes loceklis Kaspars Bergmanis.

Vienubrīd bija ideja Alan Deko nodaļu integrēt veikalā Domo, bet izvēlējāmies citu variantu –

tobrīd bija atbrīvojušās mums piederošās telpas Pilsētas laukumā 5, kur kādreiz atradās veikals Mājlietas. Tiesa gan, ēka prasījās pēc remonta, un tagad tā jau ir būtiski atjaunota gan no ārpuses, gan iekšpuses, vēl tikai jāpabeidz veikala iekārtošana, lai 8. decembrī to var atvērt. Agrāk ēku apkurinājām no vietējās katlumājas, bet nu esam pieslēgušies centralizētajai apkurei. Tā ir krietni izdevīgāka, turklāt izveidojusies veiksmīga sadarbība ar Kuldīgas siltumtīkliem.”

K.Bergmanis stāsta, ka īpaši padomāts par cilvēkiem, kuri pārvietojas ratiņkrēslā: „Ieejas priekšā būtiski paaugstinājām ietvi, lai tā būtu vienā līmenī ar veikala grīdu. Gribējām vienoties ar pašvaldību, kam pieder apkārtne, lai paaugstinātu arī ielas līmeni – pie veikala ir ieplaka, kurā krājas lietusūdens, bet nepiekrita Latvijas Valsts ceļi.”

Projektu kopš pirmās dienas vada K.Bergmaņa dēls Krists (viņš vadīs arī jauno veikalu). Pieredzējušais uzņēmējs atzīst, ka Latvijā jaunam, centīgam cilvēkam iesākt biznesu ir ļoti smagi. „Ja tas būtu jāpaveic vienam, bez Lindes grupas speciālistu konsultācijām, tad dažādu birokrātisko šķēršļu dēļ šogad veikalu pilnīgi noteikti nevarētu atvērt,” piebilst K.Bergmanis. „Pilnībā piekrītu tam, ko Latvijas Televīzijas raidījumā Aizliegtais paņēmiens stāsta par bistro Frics – tur nekas nav pārspīlēts!”

 

Latviešu uzņēmums

Alan Deko ir vietējā kapitāla uzņēmums, kas dibināts 1991. gadā. Tā galvenais darbības virziens ir žalūziju un aizkaru ražošana, kā arī interjera preču pārdošana Latvijā, Lietuvā un Zviedrijā. Latvijā jau ir pieci šādi veikali, to skaitā Valmierā, kas tapis sadarbībā ar turienes uzņēmējiem. Kuldīgā būs pārstāvētas visas preču grupas, kas nopērkamas arī citviet: mēbeles, paklāji, gaismas ķermeņi, mājas tekstils, trauki, virtuves piederumi, dekori, vāzes, sezonālie rotājumi, pulksteņi, plašs dāvanu klāsts. Būs arī aizkari un žalūzijas, ko pēc individuāliem mērījumiem izgatavos uzņēmuma ražotnē – tās pieredze ir vairāk nekā 20 gadu.

Veikalā, ieskaitot vadītāju, strādās pieci darbinieki. Atsevišķa telpa būs ziedu salonam Oāze, savu vietu saglabās salons Kuldīgas optika. Ēku remontēja SIA Būvfirma P.B.A.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru: