Aizvērt

Mūsējie plūc laurus iepakojumu konkursā

2015. gada 1. decembrī, 15:19
Raksta autors: Iveta Grīniņa
Mūsējie plūc laurus iepakojumu konkursā
Foto: Enno Ences arhīvs
Konkursā Labākais iepakojums Latvijā gan pēc žūrijas vērtējuma kategorijā Tirdzniecības iepakojums pārtikas produktiem, gan interneta balsojumā 1. vietu ieguvusi rudzu pārslu Milzu! iesaiņojuma sērija.

Interneta balsojumā Rumbas pagasta SIA Milzu! 1. vietu dala ar Rosības konservētajiem produktiem.

 

Četras atzinības

Visvairāk atzinību – četrās kategorijās – tika cita Rumbas pagasta uzņēmuma Ineses tortes sviesta cepumu Goldingen iepakojumam. Tas saņēma Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas atzinību par māksliniecisku un funkcionālu risinājumu tradicionālas konditorejas iesaiņošanā, konkursa žūrijas atzinību, 3. vietu interneta balsojumā, kā arī 2. vietu starptautisko izstāžu Riga Food un Design Isle apmeklētāju balsojumā. Savukārt balva no Ķīpsalas izstāžu rīkotājiem ir bezmaksas vieta nākamā gada izstādē Riga Food.

 

Prieks par  paveikto

 

SIA Milzu! īpašnieks Enno Ence pats kopā ar domubiedriem bijis produkcijas noformējuma autors: „Paldies visiem, kuri balsoja internetā! Prieks par labi padarītu darbu. Tas nozīmē, ka strādājam pareizā virzienā. Latvijā ir daudz labu ražotāju, kuru klupšanas akmens ir pārāk maza uzmanība iepakojumam. Bet mana pārliecība – tas ar patērētāju runā ražotāja vārdā. Iepakojumam par preci jāpasaka tas, ko es pats par to varētu izstāstīt. Tā ir ābeces patiesība. Otrs uzdevums – manam ražojumam jābūt labākam un pamanāmākam par importēto.” Milzu! pārslas jau var nopirkt arī Igaunijā.

Lielu paldies balsotājiem internetā saka arī SIA Ineses tortes saimniece Inese Mauriņa. Viņa atklāj, ka sviesta cepumus varot nopirkt Kuldīgas labumu veikaliņā, bet citur mūspusē pagaidām ne. „Protams, negulēsim uz lauriem, bet turpināsim darbu pie jauniem produktiem un iepakojuma,” sola Inese.

 

Sacenšas 17 uzņēmumu

 

Konkursu organizē Latvijas Iepakojuma asociācija. Šogad piedalījās 30 iepakojumu un to sērijas no 17 uzņēmumiem. Nozares ekspertu žūrija darbus vērtēja pēc noteiktiem kritērijiem šādās darbu grupās: tirdzniecības iepakojums pārtikas produktiem, konditorejai, dzērieniem, iepakojuma palīglīdzekļi.
Konkursa Labākais iepakojums Latvijā 2015 balvu Grand Prix žūrija piešķīra degvīna Amber Gold iepakojumam.

 

Attēlā:

Uzņēmuma Milzu! rudzu pārslu iepakojumu kopā ar domubiedriem radījis arī īpašnieks Enno Ence, tāpēc gandarījums par balvu vēl jo lielāks.

 

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru: