Aizvērt

Garšvielas un citi labumi no visas pasaules

2015. gada 15. decembrī, 14:42
Raksta autors: Antra Grīnberga
Garšvielas un citi labumi no visas pasaules
Foto: Antra Grīnberga
Pieaugot pieprasījumam pēc ekoloģiskās produkcijas, īpašām garšvielām, izmeklētas kafijas un saldumiem, Kuldīgā, Liepājas ielā 43 (Zvaigznes ABC grāmatnīcas vietā) atvērts veikals Balzamiko.

Tajā var iegādāties garšvielas, kafiju, tēju, miltus, mannu, etiķi, eļļu, dekorējumus kūkām, saldumus u.c. lietas. Preces atceļojušas no visas pasaules – gan no Indijas un Turcijas, gan Eiropas Savienības valstīm. Vadītāja Mārīte Roze stāsta, ka veikals ir ģimenes uzņēmums, tas pieder liepājniecei Dangolei Žalmienei: „Īpašniece man ir laba paziņa. Viņas meitai Liepājā daudzus gadus ir indiešu veikaliņš, taču pērn Dangole nolēma pati atvērt veikalu, kurā nebūtu indiešu preces vien. Liepājā ap Ziemassvētku laiku tas aizgāja uz urrā.” Kad draudzenes satikušās, D.Žalmiene ieteikusi M.Rozei atvērt veikalu arī Kuldīgā. „Teicu, ka savu biznesu nevēlos, bet varu palīdzēt viņai, tā dzima ideja,” saka veikala vadītāja. Februārī sākušas meklēt telpas. D.Žalmiene Kuldīgā uzzinājusi, ka Zvaigznes ABC grāmatnīcas drīz šeit vairs nebūs un telpas tiks iznomātas. Liepājniecei ļoti paticis, kā viņa tur apkalpota, tāpēc uzreiz piedāvājusi darbu grāmatnīcas pārdevējām Ievai Osei un Agritai Andersonei.

Lai gan veikals darbojas vien kopš sestdienas, cilvēku interese esot liela. „Visvairāk interesē garšvielas, tās sortimentā ir ap simt veidiem, taču cilvēki pērk daudz ko, arī žāvētos augļus, saldumus un citas lietas. Ar laiku izvietosim te galdiņus, lai klienti var nesteidzīgi baudīt kafiju,” saka M.Roze.

 

Attēlā:

Jaunajā garšvielu veikalā Balzamiko strādā pārdevējas-konsultantes Ieva Ose un Agrita Andersone un vadītāja Mārīte Roze.
 

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru: