Aizvērt

Pircējus pārsteidz ar dziesmu

2015. gada 22. decembrī, 16:26
Raksta autors: Daina Tāfelberga
Pircējus pārsteidz ar dziesmu
Foto: Daina Tāfelberga
Lai iepriecinātu ļaudis, Kuldīgu apciemoja Rīgas koris Mūza, veikalā Elvi sarīkojot zibakciju.

Organizatore un Elvi sabiedrisko attiecību konsultante Kazimiera Puzo sacīja: „Elvi šogad svin 15. jubileju, ir Ziemassvētku laiks, un cilvēkiem gribas aizdomāties par ko jauku, kam ikdienā nepietiek laika. Izdomājām Mūzas izpildījumā uzdāvināt Jāņa Lūsēna dziesmu Nakts. Tās melodija un vārdi uzrunā ikvienu, dziesmu var skaisti nodziedāt daudzbalsīgi. Vispirms izvēlējāmies Siguldu, jo tur tika atvērts pirmais veikals. Otrs virziens – Latvijas rietumi ar pieturu Kuldīgā, kas tiek uzskatīta par Kurzemes Šveici. Vēl apmeklēsim Latgali, kur Elvi mazāk pazīstams.”

Rīdzinieki priecājās par kuldīdznieku atsaucību – dziesmu nācies nodziedāt vairākas reizes. Sākumā vietējie bijuši pārsteigti, kāpēc veikalā pēkšņi tik daudz cilvēku dzied. Taču neviens nekautrējās paņemt koristu dalītās dziesmu lapiņas, dažs arī dziedāja līdzi.

 

Attēlā:

Veikalā nodziedājuši Jāņa Lūsēna lirisko dziesmu Nakts, Rīgas Mūzas koristi aicināja kuldīdzniekus tumšajā gadalaikā ēst vairāk augļu un dārzeņu, kā arī domāt tikai par patīkamo.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru: