Aizvērt

Pusdienas, pica un suši

2016. gada 12. janvārī, 15:33
Raksta autors: Antra Grīnberga
Pusdienas, pica un suši
Foto: Aivars Vētrājs
Vakar Kuldīgā pirmos klientus sagaidīja jaunatvērtais ekspresrestorāns Ņamma, kas ierīkots tā sauktā jaunā veikala Elvi līdzšinējā bistro telpās.

Arī turpmāk kuldīdznieki, kuri šo vietu iecienījuši, varēs ēst iemīļotos ēdienus, bet ir jauninājumi: picas un suši. Pirms atvēršanas telpas remontētas un iekārtotas jaunā stilā, taču komandas sastāvs nav mainījies. „Ņemot vērā pozitīvo sadarbību, darba līgumi pārslēgti ar visiem 14 darbiniekiem, kas šeit strādāja,” sacīja Ņammas tirdzniecības vadītāja Jana Mičule.

Par jauno ēstuvi ikdienā rūpēsies vadītāja Dace Nelsone: „Domāju, ka šī vieta būs tikpat iecienīta kā iepriekš. Nomainītas vitrīnas, esam kļuvuši modernāki. Lielākais uztraukums visiem bija par to, vai nepieaugs cenas, taču nē, tās nav mainījušās, jo pašlaik Kuldīgā tās nemaz nevar celt. Arī iecienītākie ēdieni ir palikuši, tomēr ēdienkarte paplašināta. Mums ir jauns šefpavārs, radošs puisis. Ņemsim vērā viņa idejas, piemēram, šodien gatavojam lēcas ar ķirbi, ko iepriekš šeit nepiedāvājām. Darba laiks paliks nemainīgs. Tagad ēdienu arī līdzņemšanai var pasūtīt pa telefonu, lai ietaupītu laiku.”

Ņamma ir ekspresrestorānu tīkls, tas pieder Siguldas uzņēmumam Vita mārkets, kas no SIA Linde pārtika pērn iegādājās vairākus veikalus Elvi, tostarp divus Kuldīgā un vienu Skrundā.

 

Attēlā:

Kuldīgas ekspresrestorāna Ņamma darbinieces Ilze Vilcāne, Alise Blumberga un jaunais šefpavārs Gvido Jakobijs.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi