Aizvērt

Nonāk līdz savam uzņēmumam

2016. gada 16. februārī, 13:55
Raksta autors: Antra Grīnberga
Nonāk līdz savam uzņēmumam
Foto: Antra Grīnberga
Sandra Kromane no Priedaines uzdrošinājusies īstenot sen loloto sapni – sākt savu mazo skaistumkopšanas biznesu.

Kuldīgā, Liepājas ielā 44, nesen atvērts viņas limfu stimulācijas masāžas salons Skaistumam un veselībai. „Iepriekš esmu strādājusi par grāmatvedi, pēc tam biju Aldarī maiņas meistare un dispečere, pēc tam strādāju SIA Tabakas fabrika Kuldīgas filiālē. Krīzes gados mazpilsētās tika aizvērtas daudzu uzņēmumu filiāles, tostarp arī Tabakas fabrikas. Kādu laiku biju bezdarbniece, vēlāk darbu atradu, tomēr nolēmu, ka jāsāk kaut ko darīt pašai,” atceras S.Kromane.

Ideja par salonu radusies nejauši, klejojot internetā. „Nejauši ieraudzīju rakstu par limfu masāžu ar īpašu aparātu. Sāku pētīt informāciju, sameklēju tuvāko vietu, kur tāds aparāts bija, un devos pati izmēģināt. Pārliecinājos, ka arī Kuldīgā to vajag.” Salona īpašniece nav šaubījusies, vai šāda masāža būs pieprasīta, jo daudzām sievietēm esot problēmas ar celulītu un netrūkstot tādu, kuras vēlas atbrīvoties no kāda liekā kilograma. „Ideja radās jau senāk,” stāsta S.Kromane, „bet zināju, ka nevaru aiziet uz banku un pateikt: man vajag, jo gribu to un to. Pašai naudas nebija, tāpēc uz laiku šo domu noliku malā, taču tā man nedeva mieru. Kaut ko iekrāju, palīdzēja meita, paņēmu arī nelielu aizdevumu, par ko iegādājos masāžas trenažieri un pārējo. Lielajos salonu tīklos negribēju iesaistīties, tāpēc pati meklēju, kas tādus aparātus ražo. Atradu ražotāju, sazinājos un nopirku pa tiešo. Tā izdevās ietaupīt, jo starpnieki pārdeva daudz dārgāk.”

Iepriekš Kuldīgā tika atvērts līdzīgs salons Figura Line Smilšu ielā.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi