Aizvērt

Iecerētais nav izdevies

2016. gada 23. februārī, 14:40
Raksta autors: Inguna Spuleniece, Juris Lipsnis
Iecerētais nav izdevies
Foto: Juris Lipsnis
Ja Kuldīgas novada domes deputāti piekritīs, tiks lauzts nomas līgums ar SIA Tauss par pašvaldības īpašumu Cīņas karjers Īvandes pagastā.

Attīstības komitejā deputāti tika informēti, ka līgums uz desmit gadiem noslēgts 2008. gada septembrī. Karjers ir piepildīts ar zāģu skaidām (tās turp savulaik veda kokapstrādes uzņēmums Vulkāns), ko uzņēmējs bija iecerējis izmantot. Kā atzina domes priekšsēdes vietnieks Aleksandrs Lange, nodoms nav izdevies, un darbība karjerā nenotiek. Nomas maksu (548 eiro gadā) Tauss pēdējo reizi maksājis 2012. gadā, iekrājot 1783 eiro parādu. Īvandes pagasta pārvalde par nomas maksu iesniegusi prasību Kuldīgas rajona tiesā.

Deputāti ieteiks līgumu lauzt, bet parāda piedziņu sākt martā, ja līdz tam nauda netiks samaksāta.

Uzņēmuma viedokli par iespējamo līguma laušanu Kurzemniekam diemžēl neizdevās noskaidrot, jo pa tālruni tas nav sasniedzams. Arī pašvaldībai jau ilgstoši nav izdevies sazināties ar SIA Tauss, un, kā skaidro pagasta pārvaldes vadītāja Anda Upleja, tas bijis viens no iemesliem, kāpēc plānots līgumu lauzt.

SIA Tauss reģistrēta Īvandes pagasta Arājos. Pēc Lursoft datu bāzes ziņām, tās darbības mērķis ir slotu un suku ražošana.

 

Attēlā:

Par kādreizējo saimniecisko darbību t.s. Cīņas karjerā Īvandē liecina vien izrakņātas skaidas, kā arī trīs sarūsējuši metāla konteineri. Tiesa gan, traktora pēdas un karjera centrā izraktās bedres izskatās visai svaigas.

 

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kāds ir darbs attālināti?
Man tas ir atklājums
Ir ērts
Ietaupa laiku un citus resursus
Ir sarežģīts
Nav produktīvs
Ir apgrūtinošs
Nevaru pateikt; nestrādāju attālināti
Kurzemnieks Horoskopi