Aizvērt

Var nopirkt Skrundā

2016. gada 17. martā, 15:39
Raksta autors: Daina Tāfelberga
Var nopirkt Skrundā
Foto: Aivars Vētrājs
Skrundā durvis vēris veikals, kas priecē gan iedzīvotājus, gan pašvaldību, jo paplašinājusies iespēja nopirkt būvmateriālus, turklāt sakārtotas iepriekš tukšās telpas autoostā.

Veikals pieder SIA GKBR īpašniekam Gintam Kuļvinskim. Viņš stāsta, ka 11 gadus nostrādājis celtniecībā Norvēģijā, tad nolēmis atgriezties, lai darbotos Latvijas un dzimtās pilsētas labā. Pārzinot nozari, radusies ideja izveidot specializētu veikalu, jo Skrundā tāda pēdējos gados nav bijis. Kaut ko no celtniecībai un remontam vajadzīgā varēja nopirkt saimniecības preču veikalos, bet ne tik plašā klāstā. Idejas īstenošanu aizkavējusi telpu meklēšana, līdz pieņemts piedāvājums no Skrundas komunālās saimniecības, kas apsaimnieko pašvaldībai piederošo autoostu. Tās nelielā daļā atrodas biļešu kase un uzgaidāmā telpa, bet pārējās netika izmantotas. Pirms tam tur bijusi kafejnīca, spēļu zāle, tirgoti lietotie apģērbi, mēbeles.

Tagad skrundeniekiem vairs nevajadzēšot pēc būvmateriāliem braukt uz Saldu, Kuldīgu vai Liepāju, norāda pārdevējs, vienlaikus firmas menedžeris un direktors Roberts Emerbergs. Ko nevarēs nopirkt uzreiz, to varēs pasūtīt, un jau pēc dienas vai divām preces būs klāt pieprasītajā daudzumā. Veikalā galvenokārt ir būvmateriāli, tomēr var nopirkt arī dārza lietas: lāpstas, augsni u.c. Skrundenieki atbalsta Latvijas preces – mūsu valstī ražotās krāsas, logus, durvis, celtniecības materiālus.

Telpas izremontētas pašu spēkiem, un veikals iekārtots īsā laikā, tāpēc viss vēl ir iesākumā. Jau tagad pieejama krāsu tonēšana, pirkumu piegāde mājās, drīz būs būvniecības instrumentu noma, tiek domāts vēl par citiem pakalpojumiem.

 

Attēlā:

Skrundeniekiem vairs nevajag braukt uz citu pilsētu, lai iegādātos būvniecības materiālus vai tonētu krāsas, norāda jaunā būvmateriālu veikala pārdevējs, SIA GKBR direktors Roberts Emerbergs.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru: