Aizvērt

Kompleksais piedāvājums tūrismā

2016. gada 31. martā, 17:42
Raksta autors: Daina Tāfelberga
Kompleksais piedāvājums tūrismā
Foto: Daina Tāfelberga
Aktīvākie Kuldīgas novada tūrisma uzņēmumi iesaistījušies starptautiskos projektos, lai ārvalstu ceļotājiem veidotu kompleksu piedāvājumu.

Kā stāsta Kuldīgas aktīvās atpūtas centra (KAAC) direktors Artis Gustovskis, top divi projekti, kas sarunvalodā nosaukti par lielo un mazo Hanzu atkarībā no mēroga, kādam tiks piedāvāti. Tiek mērķēts uz Lietuvas, Igaunijas, Nīderlandes, Vācijas, Somijas un vēl dažu Eiropas valstu tūristiem. „Abi šie projekti veicinās uzņēmēju sadarbību, kā arī piedāvājuma daudzveidību,” norāda A.Gustovskis. „Ideja radās jau sen, bet nostiprinājās nesen gada tūrisma konferencē, kad aktīvākie uzņēmēji apliecināja, ka ir gatavi piedalīties.”

Projektā iesaistīsies Turlavas Maras muiža, Kuldīgas viesnīcas Jēkaba sēta un 2 baloži, Ēdoles pils, Snēpeles Mazsālijas un Padures klēts. Ar šo uzņēmumu pārstāvjiem tikās Baltijā lielākās tūrisma aģentūras Estravel (Igaunija) ienākošo ceļojumu konsultante Latvijā Madara Brūvere. Viņa uzklausīja, kāda atpūta katrā vietā tiek piedāvāta, un ieteica, kā to pilnveidot. „Izklausās tik saistoši, ka man pašai jau tagad gribas visas vietas apbraukāt,” teica speciāliste. „Ēdoles pilī un Mazsālijās esmu bijusi, pārējais ir pārsteigums.”

Estravel būs partneris, jo sadarbojas ar vairākiem tūrisma operatoriem ārvalstīs. Ar aģentūras palīdzību kuldīdznieku piedāvājums tiks nodots somiem, igauņiem un vāciešiem. A.Gustovskis norāda, ka līdz šim Latvijā komplekso piedāvājumu gandrīz vai uzspiesti mēģinājuši veidot tūrisma informācijas centri, bet gaidīto rezultātu tas nav devis. „Pakete ar naktsmītni, ēdināšanu, veloizbraucieniem, izjādēm, kultūras pasākumiem un citām aktīvām vai romantiskām izklaidēm bukletā ir, bet nedarbojas, jo nav, kas to pārdod. Vislabāk to var izdarīt tūrisma operatori vai arī paši viesu nami,” skaidro KAAC direktors.

Arī uzņēmēji atzina, ka par sadarbību ir runāts, bet izdarīts nav daudz. Tagad skepse par komplekso piedāvājumu zudusi.

 

Attēlā:

Kuldīgas novada uzņēmēji Ilga Pranča-Hartingere (Maras muiža), Roalds Cinis (viesnīca 2 baloži), Gunita Štorha (Mazsālijas), Kuldīgas aktīvās atpūtas centra direktors Artis Gustovskis un Igaunijas ceļojumu aģentūras Estravel pārstāve Madara Brūvere diskutē par komplekso piedāvājumu.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi