Aizvērt

Defektus novērš garantijas termiņā

2016. gada 1. aprīlī, 16:07
Raksta autors: Daina Tāfelberga
Defektus novērš garantijas termiņā
Foto: Aivars Vētrājs
SIA Ostas celtnieks sākusi garantijas laikā radušos defektu novēršanu Kuldīgas ielu tīkla uzlabošanas projekta objektos.

Šobrīd remonti notiek Sūru ielā posmā no apļa līdz Adatu ielai. Kā stāsta Kuldīgas novada domes attīstības pārvaldes vadītājs Gints Preiss, rekonstrukciju šajā maģistrālajā ielā Ostas celtnieks pabeidza 2013. gadā. Tā kā garantija ir trīs gadi, jau pagājušajā rudenī ielu apsaimniekotāja – Kuldīgas komunālo pakalpojumu – speciālisti pārbaudīja un nofotografēja defektus, lai, tuvojoties termiņa beigām, atbilstoši laika apstākļiem būvnieks varētu sākt bojājumu novēršanu. Sūru ielā nepieciešams novērst aku iesēdumus, kā arī nomainīt nodilušo un sadrupušo bruģi. Defekti vairāk esot saistīti ar nekvalitatīvu materiālu, nevis darbu izpildījumu, piebilst G.Preiss. Jau rekonstrukcijas gaitā Sūru ielā pie krustojuma ar Skrundas ielu tika pārlikts bruģis, tur tas joprojām labi kalpo. Tas norāda, ka tā bijusi ražotāja, nevis ieklājēju vaina. Sūru iela jāpabeidz līdz maija beigām.

Vienlaikus garantijas remontdarbi notiks arī citās ielās pēc šāda grafika: Parka ielā līdz 6. maijam, Grants ielā no 6. līdz 18. aprīlim, Mālu ielā no 19. līdz 22. aprīlim, Dzirnavu ielā no 25. aprīļa līdz 2. maijam, Mucenieku ielā no 3. līdz 12. maijam, Stendes ielā no 13. līdz 17. maijam. Seguma remonta darbu zonas būs norobežotas ar pagaidu ceļa zīmēm, satiksme netiks slēgta, tāpēc autovadītājiem jābūt uzmanīgiem. Pašvaldības budžetu šis ielu remonts neskar.
 

Attēlā:

Sūru ielā pie Rimi apļa noņemts nekvalitatīvā materiāla segums un tiek ieklāts jauns bruģis, kam būšot jākalpo ilgāk.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru: