Aizvērt

Tehnoloģija bez zināšanām – nauda vējā

2016. gada 26. aprīlī, 22:25
Raksta autors: Juris Lipsnis
Tehnoloģija bez zināšanām – nauda vējā
Foto: Juris Lipsnis
Padures pagasta uzņēmums Amazone ne tikai pārdod un apkalpo lauksaimniecības tehniku, bet arī nodibinājis Precīzo tehnoloģiju skolu. Tā izglīto Latvijas zemniekus, sadarbojas ar tehnikumiem un kopīgu darbu plāno arī ar Gruziju – jau sagatavota mācību programma gruzīnu lauksaimniekiem.

SIA Amazone valdes priekšsēža vietniece Baiba Mikāla: „Tā kā pazīstam nozarē labākos speciālistus, skola nepiedāvā neko tādu, kas nebūtu patiešām izcils. Papildu garantija kvalitātei ir fakts, ka visi zina – skola ir Amazones bērns. Amazonei Latvijā ir laba slava, jo apsolīto cenšamies izpildīt pat tad, ja pasaules lielie procesi mūs uzmet.”

 

Bet par to, ko latvieši var dot gruzīnu zemkopjiem, uzņēmēja saka: „Vīna nozarē pat necenšamies iedziļināties, jo tajā mums nav nekādu zināšanu, bet graudkopībā, piensaimniecībā un kartupeļu audzēšanā esam stipri. Esam noskaidrojuši, ka Gruzijā nav izpētīta augsne – nav precīzu augšņu karšu. Mēs varam viņiem palīdzēt attīstībā izlaist vienu nevajadzīgu posmu.”

 

Attēlā – SIA Amazone valdes priekšsēža vietniece Baiba Mikāla kopā ar Gruzijas ciemiņiem.

Vairāk lasiet 22. aprīļa Kurzemniekā nr.46 tepat – sadaļā Drukātā avīze!

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Tas, ka bankas pārtrauc ierasto kodu karšu izmantošanu, man
liekas normāli
sagādā problēmas
patīk, jo jau sen lietoju Smart-ID
patīk, jo lietoju kodu kalkulatoru
vienalga, jo banku pakalpojumus internetā neizmantoju
Kurzemnieks Horoskopi