Aizvērt

Jauns īpašnieks, cits piedāvājums

2016. gada 11. augustā, 15:35
Raksta autors: Inguna Spuleniece
Jauns īpašnieks, cits piedāvājums
Foto: Antra Grīnberga
Padures pagasta centrā nu veikalā saimnieko SIA Pārsa. Atjaunotā izskatā un ar plašāku sortimentu veikals durvis vēra pagājušajā nedēļā.

Padurnieki priecājas, ka nu te varot nopirkt vairāk dažādu preču, turklāt cenas arī esot pieņemamas. Pagaidām, lai noskaidrotu vietējo iedzīvotāju vēlmes, pārdevējas Jana Līdaka un Loreta Klestrova tās piefiksējot, solot preču izvēli darīt padurniekiem tīkamāku. Veikala saimnieks Gatis Rozenfelds atzīst, ka pagaidām piedāvājums nav tas lielākais, bet viss nāks ar laiku. Viņam pieder ap 13 veikalu Kuldīgā, Snēpelē, Padurē, Ēdolē, Kabilē, Skrundā un Zlēkās. „Vai tas ir nopietni – ņemties ar mazajiem veikaliņiem? Ja tajā ieliek divas preces, loģiski, ka nekādas peļņas nebūs, jāieliek vēl arī trešā,” G.Rozenfelds paskaidro, ka, lai arī pašam negribas paplašināties, pa brīdim kāds piezvanot, lai teiktu, ka vairs nevar biznesu turpināt, lai Gatis pārņemot veikalu.

Uzņēmējs noliedz, ka vajadzētu runāt par veiksmes stāstu viņa uzņēmējdarbībā: „Tas ir tāpat kā sportā. Sportists skrien tā, ka kājas zib, iegūst pirmo vietu, tātad – veicas. Bet neviens jau neredz to smago treniņu darbu, kas ieguldīts. Arī biznesā daudz jāstrādā, lai sasniegtu rezultātu.”

 

 

Attēlā:

Padures veikalā pircējus gaida pārdevēja Jana Līdaka.

 

 

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru: