Aizvērt

Zivis Kuldīgas labumos

2016. gada 12. augustā, 14:00
Raksta autors: Lāsma Reimane
Zivis Kuldīgas labumos
Foto: Lāsma Reimane
Veikalā Kuldīgas labumi jau trīs nedēļas var nopirkt svaigas zivis. Šobrīd tur pārdod foreles no Pelču pagasta SIA Anzāģe.

„Katru nedēļu trešdienās tiek vestas svaigas foreles. Zivis ir ļoti labas un tiešām garšīgas. Pagaidām pircēju atsaucība ir maza, bet, iespējams, cilvēki nezina, ka šeit var nopirkt zivis. Kad veikals paplašināsies, tad noteikti būs arī citas zivis,” stāsta pārdevēja Sanita Kuzma. Pašmāju foreles gan nav lētas –  9,50 eiro par kilogramu.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi