Aizvērt

Pirmais bērnu izklaides centrs

2016. gada 18. augustā, 16:44
Raksta autors: Lāsma Reimane
Pirmais bērnu izklaides centrs
Foto: Lāsma Reimane
16. augustā Kuldīgā, Liepājas ielā 7, tika atklāts bērnu izklaides centrs Brīnumzeme. Centru izveidojusi Diāna Pantjušenkova, kura piedalījās Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) piedāvātā atbalsta pasākuma projektā Jauniešu garantija un ieguva finansējumu, lai izveidotu izklaides vietu bērniem.

Veiksmīgs projekts

 

Diāna Pantjušenkova stāsta: „Ideja par izklaides vietu bērniem radās pagājušogad, kad manam dēliņam apritēja pieci gadi un meklēju vietu, kur varētu jubileju nosvinēt. Izrādījās, ka pat kafejnīcas īsti nepiedāvā svinēšanas iespēju bērniem.” Diānai ir arī maza meitiņa, un, kad bērnam apritējis pusotrs gads, viņa aizgājusi uz NVA un pieteikusies bezdarbnieka pabalstam. „Man aģentūrā piedāvāja piedalīties projektā, jo man ir augstākā izglītība uzņēmējdarbībā. Jautāja, vai man ir kāda biznesa ideja, jo bija jāraksta biznesa plāns, lai piedalītos,” saka Diāna. Šī projekta mērķis ir sekmēt, lai jaunieši apgūst vai paaugstina darba tirgus prasībām atbilstošas prasmes un iemaņas. „Es, protams, izmantoju iespēju. Gada sākumā uzrakstīju biznesa plānu, piedalījos konkursā un vienīgā no Kuldīgas saņēmu finansējumu,” saka Diāna. Savu naudu viņa ieguldījusi vienā atrakcijā, bet viss pārējais ir iegādāts no 3000 eiro projekta finansējuma. „Telpas sāku meklēt jau projekta rakstīšanas laikā.”

 

Jautrām ballītēm

„Galvenokārt šeit ir vieta, kur bērni var nosvinēt svētkus. Darba dienās šeit ir spēļu istaba, kur bērnus varēs atstāt uz īsu laiku. Ēdināšanu nepiedāvājam,” stāsta Diāna. Izklaides centrs paredzēts bērniem no diviem līdz 12 gadiem, bet, ja kāds vēlas nosvinēt, piemēram, gada jubileju, tad arī tas būšot iespējams. „Darba laiks vēl nav precīzs, bet tas varētu būt no 9.00 līdz 12.00 un tad no 13.00 līdz 17.00. Pagaidām strādāšu un pasākumus vadīšu viena, bet ar laiku piesaistīšu vēl darbiniekus, piemēram, mākslinieci, kas varētu bērniņiem apgleznot sejas, arī fotogrāfi,” viņa atklāj. Lai piesaistītu apmeklētājus, sākšot ar draugiem, radiem, bērna draugiem un, protams, sociālajiem tīkliem, kur jau esot sekotāji. „Domāju, ka šī ir lieliska iespēja mazajiem kuldīdzniekiem, lai nosvinētu dzimšanas dienu, kristības vai kādus citus svētkus.”

 

Attēlā:

Diāna Pantjušenkova atklāj bērnu izklaides centru.

 

 

Svētku svinēšana un spēļu istaba Brīnumzemē ir maksas pakalpojums. Divas stundas bērnu izklaides centrā, svinot svētkus, izmaksā sākot no 40 eiro.

Kuldīgai tuvākās bērnu ballīšu vietas ir Laimīgā pils Ventspilī (30 eiro par divām stundām), Dillī Dallī brīnumzeme Liepājā (30 eiro) un Brīnumiņš Talsos (45 eiro).

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kam jaunajam Latvijas prezidentam valstī visvairāk būtu jāpievērš uzmanība ?
tiesiskumam
nevienlīdzības mazināšanai
starptautiskām attiecībām
tēla veidošanai
cilvēciskām attiecībām
birokrātijas mazināšanai
drošībai
Kurzemnieks Horoskopi