Aizvērt

Bija, ir un būs

2016. gada 6. septembrī, 17:06
Raksta autors: Vija Zariņa
Bija, ir un būs
Foto: Laila Liepiņa
Daļu no uzņēmuma Arnolda Pizika „Metālapstrāde” īpašnieks pārdevis Vācijas uzņēmējam Kristofam Ginteram. Turpmāk tas sauksies Eox-Metālapstrāde, joprojām atradīsies Mucenieku ielā 9, saglabājot darbības specifiku un strādājošo skaitu.

Metālapstrāde bija, ir un būs – A.Piziks pārfrāzējot piesauc slaveno latviešu kinofilmu Ceplis. „Man nu ir cienījamais seniora statuss. Es jau teicu, ka vēlos samazināt darba apjomu, un, jā, esmu to nopelnījis. Uzņēmums nav bankrota priekšā – strādā kā vienmēr, viss kārtībā. Par darījuma detaļām un konkrētu summu esam vienojušies publiski nestāstīt,” tā kuldīdznieks. Eox-Metālapstrādē viņš paliek seniora menedžera statusā (tā rakstīts vizītkartē), kā arī saglabā to uzņēmuma daļu, kas darbojas Ventspils ielā 108.

K.Ginters ir no Esenes Vācijā, nu dzīvo Talsu novada Abavciemā. Latvijas uzņēmējdarbības vidi pazīst jau 15 gadus, bet ar A.Piziku sadarbojas piecus gadus, kad nestandarta projektos bijuši vajadzīgi metālapstrādes pakalpojumi. Galvenokārt K.Ginters darbojas atkritumu pārstrādē, piegādā specializētu tehniku, būvē dažādas iekārtas. Pasūtītāji – privātpersonas, uzņēmumi, pašvaldības – lielākoties ir no Baltijas, arī citām Eiropas valstīm. K.Ginteram pieder vairāki uzņēmumi, viens no tiem – SIA Triangel-Baltic – nesen beidzis pastāvēt, bet pārējie tiek apvienoti ar nosaukumu Eox-Metālapstrāde. „Jaunais uzņēmums strādā mēnesi, nedomāju neko strauji mainīt, un to arī nevajag. Esmu ieinteresēts noturēt pakalpojumu kvalitāti, klientiem ir interese arī par mēbeļu tapsēšanu,” stāsta vācietis, kurš gluži labi runā latviski.

 

Attēlā:

Vācu uzņēmēju Kristofu Ginteru un Kuldīgas uzņēmēju Arnoldu Piziku, kas daļu SIA Metālapstrāde pārdevis līdzīpašniekam, vieno ne vien darījumi, bet arī draudzīga sapratne.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru: