Aizvērt

Sklandu raušus raušus rauj

2016. gada 9. septembrī, 16:24
Raksta autors: Iveta Grīniņa
Sklandu raušus raušus rauj
Foto: Gunitas Šternbergas un Janas Tramdahas arhīvs
Starptautiskajā pārtikas izstādē Riga Food pagājušās nedēļas nogalē izstāžu centrā Ķīpsalā apmeklētāju interesi piesaistījis arī mūspuses ražotāju veikums.

Karsti gāja SIA Alias Products zīmola Baudi stendā, kur prezentētas jaunās ātri pagatavojamās zupas. Atsaucību izpelnījās arī Suitu maize, Kuldīgas labumu produkcija, Garīku šitake sēnes. Piedalījās arī uzņēmums Milzu!, kam ražotne Kuldīgā.

 

Cep visu nakti

„Nebijām gatavi apjomam, kādu vajag šādā lielā izstādē, lai produkcijas pietiktu līdz septiņiem vakarā,” atzina Alsungas ceptuves Suitu maize saimniece Ruta Sokolovska. „Es šo pasākumu uztveru vairāk reklāmai, ne peļņai un ļoti daudz mūsu produkcijas dodu cilvēkiem nogaršot. Naktī mūsu Rīgas ceptuvē sacepām atkal svaigus, siltus raušus. To, ko no šī pasākuma gaidīju, esmu saņēmusi.

Vislielākā piekrišana, protams, ir sklandu raušiem, jo Kurzemes stendā citam tādu nav.

Pie manis vienmēr ir cilvēki, tāpēc mūs pat pārlika uz citu vietu, lai rinda neaizsedz citu stendus. Vēl piedāvājam ābolu un biezpiena rausi, kas Rīgā ļoti pieprasīts, un pelēko veselības – sēklu un graudu – maizi. Liela interese ir no Vecrīgas kafejnīcām, bet ar tām nesadarbojamies, jo neapmierina cenu politika – tās vēlas no mums pirkt lēti, bet pārdot trīs reizes dārgāk.”

R.Sokolovska piebilda, ka izstādes dienas tirgotājiem ir arī fizisks pārbaudījums, jo telpās bezgaiss, bet cilvēku daudz.

 

Zupa aizēno pārējo

„Šogad piedāvājam jaunu produktu – divu veidu veselīgas, ātri pagatavojamās zupas: tomātu un krāsaino lēcu. To var pagatavot 15–20 minūtēs. Iznāk veselīga, tumīga zupiņa, kam pēc garšas jāpievieno sāls,” skaidro uzņēmuma Alias Products pārstāve Agnese Buka. Zupa pat mazliet aizēnojusi otru jaunumu – ābolu čipsus ar tumšo un gaišo šokolādi. „Mūsu klienti – veikalu tīkli – apstiprina, ka jaunais piedāvājums tos interesē.” A.Buka piebilst: „Ir svarīgi dot cilvēkiem jaunumus degustēt un uzzināt viedokli. Šogad atšķirīgi ir tas, ka saņemam konkrētus piedāvājumus, un tieši tas mūsu attīstības līmenī ir svarīgi.”

 

Pārņem Kuldīgas labumu pieredzi

„Apmeklētāji, kuri nāk kaut ko pirkt, meklē jau pazīstamus produktus, turpretī tie, kuri vēlas dibināt attiecības, noteikti meklē jaunumus,” novērojusi kooperatīva Kuldīgas labumi vadītāja Gunita Šternberga. Cilvēki ko jaunu meklējot korporatīvajām dāvanām, jo vēlas tās no vietējiem ražotājiem. Liela interese bijusi tieši par kooperatīva darbu, jo arī citu novadu ražotāji domājot tādu veidot.

 

Attēlā:

Rosība izstādes Riga Food Kurzemes stendā, kur redzama Kuldīgas uzņēmuma Alias Products zīmola Baudi! produkcija.

 

 

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi