Aizvērt

Jauns veikals Priedainē

2016. gada 30. novembrī, 08:53
Raksta autors: Lāsma Reimane
Jauns veikals Priedainē
Foto: Lāsma Reimane
Aptuveni mēnesi Priedainē blakus Ceļu satiksmes drošības direkcijai atvērts Talsu uzņēmuma "Gabriēla" pārtikas veikals "Mini Top!"", un vadītāja Laura Ozoliņa saka – pastāvīgi pircēji jau iegūti.

Viss nepieciešamais

Veikals atvērts 24. oktobrī. L.Ozoliņa stāsta: „No sākuma bija liels uzlidojums, pēc tam – klusums, bet tagad cilvēki apraduši un nāk regulāri. Pircēji ir atsaucīgi, daži jau kļuvuši par pastāvīgajiem klientiem un nāk vairākas reizes dienā, sadraudzējušies ar pārdevējām.

 

Pārsvarā piedāvājam pārtiku, pavisam nedaudz – saimniecības preces.

 

Sākumā cilvēki maizi, pienu un citas ejošās preces nepirka, bet pašlaik pērk visu.” Vadītāja novērojusi: „Pavecāki cilvēki priecājas, ka nav speciāli jābrauc uz Kuldīgu. Protams, sortiments mums nav ļoti liels, bet no vajadzīgajām lietām šeit ir viss. Manuprāt, veikalam ir laba vieta, jo vasarā, braucot uz jūru vai no tās, būs, kur piestāt. Domāju, ka tad mums būs daudz darba. Es ar visu esmu ļoti apmierināta.”

 

 

Bija vajadzīgs vēl

Tirdzniecības vadītāja Gunta Ziņģe stāstīja, ka iepriekš neizmantotās telpas rekonstruētas un pielāgotas tirdzniecībai, te strādā četri darbinieki. Vieta šosejas malā izvēlēta auto plūsmas dēļ: „Tieši no iedzīvotāju puses nāca ierosinājums, ka veikals vajadzīgs, jo vēl Priedainē ir tikai mazais Saldo (pieder Kuldīgas SIA HRG-Lux – aut.). Uzņēmumam Gabriēla Kuldīgā ir pieci veikali, un vēl kādu nav plānots atvērt. Taču jauns veikals Top! pēc kāda laika būs Skrundā.”

 

 

Attēlā:

Uzņēmums Gabriēla uzskata, ka vieta pie šosejas veikalam ir ļoti laba.

Komentāri
Dairis
2018. gada 2. aprīlī, 09:52
VeikAls kA jau veikals bet Attieksme pret darbiniekiem graujosa!
Pievieno jaunu komentāru: