Aizvērt

Kiosks būs jaunā veidolā

2016. gada 1. decembrī, 15:52
Raksta autors: Juris Lipsnis
Kiosks būs jaunā veidolā
Foto: Juris Lipsnis
Pēc četriem mēnešiem Pilsētas laukuma malā kooperatīva "Kuldīgas labumi" kiosks būs divreiz plašāks.

Pilsētnieki pamanījuši, ka tirdzniecības vieta uz laiku pārvietota blakus. Kuldīgas labumu valdes locekle Agnese Buka pastāstīja: „Par naudu, kas iegūta Centrālās Baltijas programmas projektā HANSA: Hanzas vērtības ilgtspējīgai sadarbībai, paredzēts iegādāties rūpnieciski ražotu ēku.

 

Tajā būs vieta ne tikai lauku labumu pārdošanai, bet arī Kuldīgas aktīvās atpūtas centra filiālei –

 

sniegsim tūristiem informāciju par Kuldīgu kā seno Hanzas savienības pilsētu. Kiosks kļūs pieejamāks cilvēkiem ar īpašām vajadzībām – viņiem vairs nebūs jāpārvar kāpums, jo ir nolīdzināts padomju laikā mākslīgi izveidotais pauguriņš.”

Kuldīgas novada pašvaldības attīstības pārvaldes projektu speciālists Matīss Upītis izstāstīja, ka nesen beidzies iepirkums par kioska piegādi (piedalījās trīs pretendenti), drīz tiks slēgts līgums. „Tas paredz, ka

 

kiosks jāizgatavo un jāpiegādā sešās nedēļās, bet tikmēr mums jāsagatavo vieta – jāierīko komunikācijas, jānolīdzina apkārtne.

 

Jau ir nolīdzināts paaugstinājums, uz kura atradās vecais kiosks, Kuldīgas ūdens tur ierīko jaunu kanalizāciju. Ceram, ka jaunais kiosks būs vietā jau drīz pēc Jaungada, savukārt apkārtnes labiekārtojumu, visticamāk, nāksies pabeigt vēlāk.”

 

 

Attēlā:

Pilsētas laukuma malā, kur atradās kooperatīva Kuldīgas labumi tirgotava, SIA Kuldīgas ūdens ierīko kanalizāciju jaunajam kioskam.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.