Aizvērt

Sieviešu skaistumam

2016. gada 29. decembrī, 16:18
Raksta autors: Lāsma Reimane
Sieviešu skaistumam
Foto: Lāsma Reimane
Procedūras skaista ķermeņa veidošanai sievietes tagad varēs izmantot salonā "Andante" Baznīcas ielā 13, kas atklāts pirmdien.

Īpašniece Luīze Šulca no Rendas atklāšanā teica: „Šis būs salons sievietēm, kur veikt dažādas procedūras, atpūsties no skarbās dzīves. Nosaukums Andante nozīmē mierīgs, rāms, lēns. Būs relaksējošas masāžas un procedūras ķermeņa skaistumam.

Ideja par salonu radās nejauši. Kādreiz dzīvoju Rīgā, bet nu trešo gadu Rendā. Man pašai patīk apmeklēt masāžas, bet šeit tādu salonu neatradu. Priekšzināšanas man bija, tāpēc atlika vērt vaļā savējo. Ieguldīta sava nauda, strādāšu pati.”

 

Arī viss cits darīts pašas rokām: gan logi krāsoti, gan telpa iekārtota.

 

Vietu šādam salonam neesot viegli atrast, jo visam jāatbilst sanitārajām prasībām, bet par šīm telpām Luīze uzzinājusi no paziņām, un visu izdevies ātri nokārtot. „Līdz šim nodarbojos ar laivu nomu, bet ziemā īsti nav, ko darīt. Salonam interesenti jau radušies. Izpēte liecina, ka klienti būs un visam vajadzētu būt labi.”

 

 

Attēlā:

Kuldīgas jaunā skaistumkopšanas salona Andante vadītāja Luīze Šulca: „Šī galvenokārt būs vieta, kur sievietēm atpūsties.”

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru: