Aizvērt

Vēl viens veikals bērniem

2017. gada 30. janvārī, 00:00
Raksta autors: Lāsma Reimane
Vēl viens veikals bērniem
Kuldīgas jaunajā veikalā "Bērnu bodīte" var nopirkt gan zīdaiņu, gan lielāku bērnu apģērbu un apavus.
Foto: Lāsma Reimane
Veikals "Bērnu bodīte" Kuldīgā, Liepājas ielā (ēkā, kurā ir "Drogas"), kopš atvēršanas janvāra vidū jau paspējis gūt pircēju atsaucību.
Adamovu ģimenei no Saldus jau pieder bērnu preču veikals Saldū un kādu laiku bijusi doma arī par Kuldīgu. Veikala īpašniece Gunita Adamova: „Te atbrīvojās telpas (iepriekš bija ziedu veikals – aut.), mums tās piedāvāja, un iespēju izmantojām. Novēroju, ka daudz kuldīdznieku brauca pie mums uz veikaliņu Metriņš, kuru vadu trešo gadu. Klienti paši deva ideju par tādu veikalu Kuldīgā. Par to atbildību vairāk uzņēmies mans dēls Emīls.
Pašlaik strādā viena pārdevēja, bet, kad būs vajadzīgs, strādāšu arī es.”

Kuldīga esot uzņēmusi ļoti labi, saka G.Adamova. Te tiek tirgotas preces no Turcijas un Polijas. Pārdevēja Aija Valdmane novērojusi, ka lielāks ir pieprasījums zīdaiņu drēbītēm, bet tiek pirktas arī citas. Galvenais, lai ir pirktspēja, viņa novēl kuldīdzniekiem. Adamovu veikalos var izmantot Ģimenes karti 3+, ar kuru daudzbērnu ģimenes saņem 10% atlaidi. Tomēr Kuldīgā karte vēl nedarbojas, jo tiek kārtotas formalitātes, tomēr atlaide šīm ģimenēm tiek dota.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi