Aizvērt

Kas vajadzīgs mājai un dārzam

2017. gada 6. februārī, 00:00
Raksta autors: Juris Lipsnis
Kas vajadzīgs mājai un dārzam
Orientēties veikala plašajā preču klāstā palīdzēs pārdevēji konsultanti, viņu vidū ir arī Sandra Brēdiķe un Klāvs Rozevskis.
Foto: Juris Lipsnis
Kopš sestdienas Kuldīgā darbojas būvmateriālu, dārza un mājsaimniecības preču lielveikals "Mājai un dārzam", kas atvērts tirdzniecības centra "Domo" vietā.
Mājai un dārzam ir veikalu tīkls, kas pieder Ventspils uzņēmumam Diāna. „Kuldīgas veikals ir trešais lielākais šai tīklā, kurā nu jau ir 13 veikalu visā Latvijā,” saka akciju sabiedrības Diāna mārketinga vadītājs Edijs Bergmanis. „Mūsu koncepts ir tāds, ka tirdzniecības telpām ir jābūt bagātīgi aizpildītām, un pircēji to novērtē. Sortimentā ir vairāk nekā 40 000 nosaukumu: no mājsaimniecības precēm, atpūtas piederumiem un svaigiem ziediem līdz lielgabarīta būvmateriāliem.
Diāna ir vairāku pazīstamu būvmateriālu ražotāju tiešais izplatītājs, tāpēc spējam nodrošināt augstu kvalitāti un piedāvāt visizdevīgākās cenas.

Tiesa gan, februāris varbūt nav labākais laiks veikala atvēršanai, jo svētki aiz muguras, bet pavasaris vēl patālu, tomēr tas mums ļaus labāk sagatavoties āra darbu sezonai. Pagaidām atveram pirmo kārtu, aizpildot visas telpas, bet tuvāk pavasarim pircējiem tiks piedāvāts vēl plašāks dārzkopībaspreču klāsts, ko izvietosim apjumtajā laukumā veikala ārpusē. Esam pārliecināti, ka pircējiem jādod iespēja iegādāties vajadzīgās preces viņiem visērtākajā laikā, tāpēc veikals būs atvērts katru dienu, nedēļas nogalē darba laiks gan ir nedaudz īsāks.”

Mājai un dārzam ir apmēram 20 darbinieku. Darbs piedāvāts visiem, kuri iepriekš strādāja Domo, un lielākā daļa izvēlējusies palikt, bet pieņemti arī citi, un tie ir vietējie cilvēki. „Lai sagatavotu veikalu atvēršanai, talkā brauca arī ventspilnieki, bet turpmāk kuldīdzniekiem būs jātiek galā pašiem,” piebilst E.Bergmanis.
Komentāri
Dailis
2017. gada 20. maijā, 22:51
Kur tagad lai brauc iepirkties? Mēsls tas MunD. Ā, jā pareizi, esmu īrijā! :D
Pēteris
2017. gada 12. februārī, 13:12
Biju šodien uz jauno veikalu, un esmu ļoti apmierināts, es līdz šim nebiju apmeklējis nevienu citu Mājai un Dārzam veikalu līdz ar to spriest par citu pilsētu veikaliem nevaru. Apstaigājot veikalu mans viedklis ir kad jāpiekrīt kad veikalā ir lētā gala preces, daudzas ļoti apšaubāmas klavitātes bet cena arī ir atbilstoša attiecīgajai kvalitātei. Daudzām lietām bija patiešām ļoti labas cenas, daudzām ne tik. Jāatzīst kad tas nav veikas profesionālim tieši instrumentu ziņā, bet dažādus materiālus tur var nopirks par ļoti labām cenām. Un podiņu ziedi supper, tas ir tieši kas Kuldīgai bija nepieciešams jo mums nav veikalu kur tik lielā izvēlē pieejami dažādi iztabas augi, un ar lielu nepacietību gaidu pavasari jo ja pareizi sapratu būs arī āra dārzs. Un gribu piebilst kad zem raksta atrodamie komentāri ir tipiski latviešu negatīvo emociju bārstījumi, jo laikam cilvēkiem jau citu nav kon darīt kā visās lietās meklēt tikai negatīvo..... žel man viņus.....
Jumis
2017. gada 11. februārī, 21:43
Visur grūti, arī ko jūs gribat? perkam kas ir pats lētākais un pēc tam spļaudamies? viss ir slikti ... visur slikti ... viss tik dārki kāpēc nav kā restorānā? Kāds ir pieprasījums tāds ir arī piedāvājums, žēl to darbinieku, algas nav lielas, nedz arī ļoti sliktas, un no viņiem pircēji spiež un gaida ultra profesionāļus kas visu jums spēs izstāstīt ??? tur ir makita bosh instrumenti, makita, pērciet pērciet ... .... aaa .... pa dārgu, kvalitāti gribat, bet negribas pirkt? :) tādi mēs esam ... mūuu mūuuuu
Intars
2017. gada 11. februārī, 20:26
Es protams arvainojos, bet Tukuma veikals ir zem katras kritikas. Es jau saprotu, ka lauki, ka vediet iekšā lētus ķīniešu mēslus un tās ir Jūsu tiesības. Bet veikalu vajag uzturēt tīru, arī tualetes kuras brūk kopā, preču cenas kuras nav pie precēm utt.
Nedo dievs, ja vēlies nopirkt kādus lielākus būvmateriālus. Tas ir nervu pārbaudījums un izaicinājums. Ja vēl vajag transportu tad var iekulties dīvainās situācijās.
Darbinieki izliekas, ja ir vergi nevis darbinieki. Ar dažiem izņēmumiem.
Pamēģiniet čekā dabūt rekvizītus, tad Jūs par muļķi uztaisīs visas rindas priekšā.
Veikals tā piekrāmēts, ka ieiet nevar. Stāv divas rindas un gar tām jāspraucas cauri. Uzlika jaunus kases galdus un palika labāk, bet ne perfekti. Uzlika nevis kases galdus, bet pašisdomātu mēbeli lai ietaupītu. Tik nepraktiski, ka daudz neko pirkt labāk nevajag.
Kases sistēma ir kā skaitāmie kaulinji, darbinieki maldās in spļaudās, kur nu vēl ar to sniegt mūsdienīgu pakalpojumu.
Pamēģiniet saņemt klienta karti!
Nedo dievs, ja tā Jums nebūs līdz. Dabūsiet kavienu!

Nu es jau saprotu, ka veikals dzīvo ar citu naudu apakšā, bet vai tad tiešām 2017. Gadā jāstrādā kā valsts iestādei?


Jānis - Ventspils
2017. gada 11. februārī, 12:43
Mājai un dārzam piedāvā kvalitāti? Tad kaut kas ir mainījies, Ventspilī pārsvarā ir lētie 'poļu un ķīniešu darinājumi, kas izšķīst pat pirms pirmās lietošanas, un pat ja gribi piemaksāt vairāk lai dabūtu labu mantu tad pārsvarā tās nav, atliek tik pirkt Rīgā vai internetā, nedaudz palīdz arī Ventspils Kuršu veikals, bet arī tur tā izvēle nav diez ko liela un specifiskākas mantas neatrast. Depo jau sen vajag, ja ne Ventspilī tad vismaz Kuldīgā, uz Liepāju braukt par tālu.
Dacfe
2017. gada 11. februārī, 12:34
Vispār tā ir tikai uzvārdu sakritība, jo uzņēmums pieber Ventspils uzņēmējam Edvīnam Bergmanim, kuram ar bijušo īpašnieku nav nekāda sakara...
Ēriks
2017. gada 9. februārī, 17:02
Haha un atkal nezin kapēc dominē uzvārds Bergmanis .
Tas pats DOMO vien ir, tikai nosaukums mainījies.
Miķelis
2017. gada 7. februārī, 22:38
Kāds tur malacis ...to jebkurš varētu uzskricelēt . Kurzemniekam stipri jāpiedomā pie saviem rakstiem ! Liela daļa no tiem ir būtiski tukši , nesaturīgi - neinteresanti, nekam nevajadzīgi , jeb lejamie gabali . Rodas iespaids ka te tāda lapa kādam ir tikai krustiņa pēc .
Kam tad īsti pieder šo veikalu tīkls ? Kas ir īstais saimneks te tam un vispār ?
janis
2017. gada 7. februārī, 17:08
Raksta autors Malacis
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi