Aizvērt

Ķīnas delegācijai Kuldīga patikusi

2017. gada 24. februārī, 00:00
Raksta autors: Iveta Grīniņa
Ķīnas delegācijai Kuldīga patikusi
Ķīnas delegācija dodas uz uzņēmuma "Milzu!" ražotni.
Foto: Juris Lipsnis
„Pēc Ķīnas delegācijas viesošanās Kuldīgā esam saņēmuši atsauksmes, ka ciemiņi bija pārsteigti par pilsētas skaistumu, tīrību un klusumu un saskata turpmākās sadarbības iespējas tūrismā,” saka Kuldīgas attīstības aģentūras direktora vietniece Dace Šēle, kura pavadīja viesus viņu īsajā vizītē Kuldīgā.
Delegācijā no Pekinas bija holdinga CP Corp ( Beijing CP Commercial & Trading Co) vadība. Vīzīti organizēja Latvijas – Ķīnas starptautiskais centrs, kas izveidots pirms diviem gadiem abu valstu ekonomiskās sadarbības veicināšanai un strādā valdību līmenī.

Delegācijas mērķis bija satikties ar iespējamiem sadarbības partneriem un iepazīt Latviju. Savukārt Kuldīgu viņi apmeklēja pēc uzņēmēja Mārtiņa Damberga ieteikuma. „Pēc viesošanās ražotnē Milzu! viesiem bija tikšanās ar pašvaldības vadītāju Ingu Bērziņu, kurā viņi tika iepazīstināti ar Kuldīgu kā tūrisma galamērķi un uzņēmējdarbību pilsētā. Viņi uzsvēra, ka sadarbība ar Kuldīgu varētu attīstīties tieši tūrisma jomā. Medus produktu veikalā Baļļas viņi degustēja medu un kaltētus augļus, kooperatīva Kuldīgas labumi veikaliņā – kūpinājumus un sukādes,” turpina D.Šēle.

Uzņēmuma Milzu! ražošanas vadītājs Guntis Kļaviņš pastāstīja: „Viņi redzēja, kā notiek ražošana, noklausījās mūsu stāstīto, iepazinās ar sortimentu un produktiem, ko piedāvājam Latvijā. Iedevām līdzi produkcijas paraugus, lai var pēc tam nogaršot, jo viņi bija ļoti steidzīgi. Vai būsim viņus ieinteresējuši ar savu produkciju, to rādīs laiks.”
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi